هنگامی که شما درایو کردن جاده های پیچ در لاداخ شما اغلب خلاق علائم راهنمایی است که شما را سرگرم نگه دارید هنگامی که درایو می شود بسیار تهوع آور. هشدار خطوط بر روی صفحه نمایش در طول ملنگ در خدمت یک هدف مشابه. در این مواد مخدر-سوخت انتقام حماسه, هر بار که کسی snorts, تزریق یا پاف وجود یک هشدار در گوشه ای از صفحه نمایش: “نمی شود مجنون مواد مخدر خراب کردن مغز”, “معتادان نمی توانید آنها مرگ جوان”, “مواد مخدر هزینه بیش از فقط پول” و مورد علاقه من, “Nashe کی maar barbaad kare aadmi aur parivaar (داروهای خراب کردن شما و خانواده خود را)”. این خطوط اغلب بیشتر جاذب و خنده دار از همه بیش از حد بالا درام فیلم است.

ملنگ

  • کارگردان: Mohit Suri
  • بازیگران: Aditya Roy Kapur, Disha Patani, Anil Kapoor, Kunal Khemu
  • خط داستان: یک دل شکسته Advait خارج از زندان به دنبال انتقام و با یک دسته خوب و بد پلیس.

این فیلم باز می شود با یک چوب اسکنه خورده Aditya Roy Kapur انجام pull-ups و پس از آن باعث می شود راه خود را به خارج از سلول و تنهایی تفال زندانیان دیگر برای مدت زمان طولانی واقعا. این مردانگی است تنها آغاز از همه ” مرد ” و “naamard’ (اخته) احساسات دروغ گفتن در هسته اصلی این فیلم است. هر شخصیت است که خود به خود سفر ارتکاب اعمال خشونت آمیز در گوا به دلایل مختلف که اکثر رضایتبخش هستند بزرگ نشان می دهد. سارا (Disha Patani) یک آزاده توانیر کلیشه که می آید به گوا یک نسخه ارزان تر از غذا خوردن دعا عشقاست گرفتار یک قاتل سوء تفاهم است. همه او می خواست پاسخ به این راز بزرگ زندگی: “Tumhe sukoon chahiye بله mazaa? (آیا شما می خواهید صلح و یا عشق؟)” و از “بالا به دیگری”. اما او به پایان می رسد تا گرفتن باردار پس از انجام “وحشی وحشی با یک غریبه” (یک تعبیری برای رابطه جنسی) و در نهایت در می یابد sukoon در چاه کریسمس. بنابراین در حال حاضر روز و برخی از فلاش بک می گیرد بیش از شب کریسمس هنگامی که وجود دارد یک کارناوال یک مسابقه فوتبال در یک ورزشگاه و Goan روستاییان در حال اجرا بر روی یک پل پس از کریسمس توده در همان شب.

به عنوان کشیده و پایه اول نیمه دوم نیمه می رود و همه را به اثبات شما اشتباه است – بدون توجه به منطق است. بالا سخت تن به تن, زیبایی شناسی, این فیلم (مملو از فیلمساز Mohit Suri مورد علاقه تصاویری از چیزهایی که در حال سقوط از آسمان در حرکت آهسته) را می توان نادیده گرفت اما آنچه که بیشتر آزار دهنده است بی اساس خشونت افزایش می یابد که از مفاهیم عجیب و غریب از زن ستیزی و مردانگی. خشونت جنسی و مرد ترس تعهد هستند نسبت به آسیب کودکی و زنان وجود دارد و تنها به مورد تجاوز قرار گرفتن انتقام و یا انگیزه برای انتقام.

آن را بیش از حد به درخواست فیلمسازان و نویسندگان به خودداری از استفاده از تجاوز و خشونت جنسی به عنوان طرح دستگاه های پلیسی? نوار فیلم از همه خود را “سبک” و شما را تا پایان با یک کهنه انتقام درام ساخته شده است که بیشتر مضحک توسط آشکار سوء تفاهم. در امتیاز این فیلم به نظر می رسد ساخته شده فقط تا Kapur و Patani می توانید خود را نشان می دهد مجسمه بدن و بازار دوربین های GoPro در سواحل است که بیشتر موریس از گوا. حتی آنیل کاپور که معمولا موفق به نجات بدترین اسکریپت, است کاهش می یابد به یک مورد ضرب و شتم پایین انتقام-گرسنه پلیس. این فیلم ناخواسته خنده دار در نقاط کمی هوشمندانه در نیمه دوم و وجود دارد یک اشاره مربوطه بحث و گفتگو در مورد برخورد و عدالت در درون نظام اما همه این است که تحت الشعاع توسط بسیاری پوچ استدلال در این فیلم که به شما می دهد نه sukoon و نه mazaa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی