Malavika Mohanan در فیلم fandom و تقریبا مشهور

Malavika Mohanan حرفه ای احتمالا می تواند تقسیم به سه جدول زمانی: اولین بار او را به عنوان یک تازه مواجه بازیگر در مالایالام فیلم Pattam قطب (2013); او درست نقش برک آوت است که به اطلاع بقیه کشور از استعدادهای قابل توجهی با مجید مجیدی را فراتر از ابرها (2017); و سپس کوچک اما قابل توجهی در Rajinikanth را Petta (2019) که به نحوی او را یکباره به سمت تبدیل شدن به ‘آن’ از رسانه های اجتماعی.

دختر مشهور فیلمبردار K. U. Mohanan, Malavika که بزرگ شده در یک خانواده از “علاقه مندان به فیلم” را به عنوان او آنها را احاطه شده توسط دی وی دی و کتاب و و مکالمات در فیلم با او پدر را در نظر نمی اقدام به عنوان یک حرفه ای در همه, تا از فرصت های ارائه شده خود را هنگامی که بازیگر Mammoooty ارائه فرصت به عمل در مقابل پسرش Dulquer.

هفت سال بر روی او برچسب آنها یک دوره تلاش شد زمانی که او در جستجوی آن گریزان شکستن — Malavika بخشی از مهمترین پیش بینی تامیل فیلم از سال با Vijay را استاد و مجموعه ای ستاره بزرگ-بودجه فیلم بالیوود در مدت کوتاهی بیش از حد.

توان آن را به صحبت کردن در برابر جنسیتی پوستر و یا پرتاب وزن خود را پشت باعث می شود او معتقد است که در او نیز پدید آمده در سالهای اخیر به عنوان یک ناب مدرن روز ستاره ای که می خواهد برای ایجاد یک تفاوت; چیزی بازیگر قصد دارد در ادامه با وجود تمام brickbats و چرخش است که با آن می آیند.

صحبت ما از بمبئی که در آن او ساکن با خانواده اش و پس از صرف چند ماه گذشته در مستند, Malavika کاملا ذن در حال انتظار برای او بزرگ-بلیط فیلم در نهایت به ضربه به صفحه نمایش در حالی که او reminisces در خاطرات خود را از کار در کارشناسی ارشد و هدف قرار دادن آن را خاموش’ با امثال مدیر Lokesh Kanagaraj آهنگساز Anirudh Ravichander و البته بازیگر Vijay.

گزیده ای از مصاحبه:

شما تنها بخشی از یک فیلم تامیل (Petta) با استاد هنوز هم برای ضربه به صفحه نمایش. چرا شما فکر می کنم شما بسیار محبوب به خصوص در چنای?

در واقع من نمی دانم اگر من معروف است. در بمبئی من هنوز هم به انجام کارهای عادی هیچ کس واقعا متوجه من است. شاید آن را به من ضربه روزی بعد ؟

بعد من را در رسانه های اجتماعی به خصوص Instagram آن را به عنوان رسانه استفاده من بیشتر است و به نوعی نشانه ای شاید. اما علاوه بر این که من هیچ ایده چگونه چنای مردم من را به عنوان من هرگز صرف یک روز در این شهر وقتی که من نیستم تیراندازی. می شود آن را Petta یا استادمن من بخش و بلافاصله پرواز به بمبئی و آیا فرصتی برای کشف محل و یا دیدار با مردم. چه مردم فکر می کنم از من ؟ این همه بسیار جدید به من.

رسانه های اجتماعی خود را شخصیت است که آرزو; این تصاویر شما ارسال و یا به اشتراک گذاری نظرات شما. چقدر فکر می رود به این ؟

من متوجه شدم چیزی در مورد شخص من هستم: من می خواهم به می دانم کسی یا دوستان با آنها را زمانی که من می دانم که آنها جالب فراتر از محدوده آنچه انجام می دهند: آنها منافع سرگرمی, چگونه آنها رویکرد حرفه ای خود را… آن را ترکیبی از همه این عوامل است. من هم آرزوی مردم بدانند من در خارج از فیلم را دیده اند و من بازیگری و می دانم که چگونه من — اما برای من مهم است برای قرار دادن خیلی بیشتر از کسی که من در واقع هستم.

وجود دارد یک دیدار اخیر با زن بالیوود تولید کننده و چند دقیقه به گپ زدن با او بود درخواست من مورد علاقه من در عکاسی از حیات وحش و ما به پایان رسید تا صحبت کردن در مورد پناهگاه حیات وحش مستند. به همین دلیل من فکر می کنم آن را ضروری را به هر کس یک شانس برای ارتباط با شما — واقعی شما.

“I aspire for people to know me outside my films,” says the actor

“آرزو دارم مردم بدانند من در خارج از فیلم می گوید:” این بازیگر

من واقعا از دوستان نزدیک که بخشی از صنعت که با من تماس در من مزخرف رک و بی پرده. اگر آنها به من یک تعریف من می دانم که آن را در آینده از دست نکشیدم. من لازم نیست که هر کسی که از مدیریت رسانه های اجتماعی من; من ارسال تصاویر و به روز رسانی خودم با کمک کمی از دوستان من است.

چه شما یاد بگیرید از پاسخ به استاد فن-پوستر مدتی به عقب ؟ آن را کاملا صحبت کردن نقطه…

وقتی بازیگر یک فیلم بزرگ در پاسخ به یک فن پوستر به وضوح مردم قال درام. هر کس در خانه خسته ، هنرمند در واقع واقعا شیرین و قصد او این بود هیچ چیز اما خوب است. اما این بستگی به جنسیت نمایندگی: وجود یک اتاق پر از مردان با همه انجام کار خود را و تنها در میان جمعیت به پخت و پز ؟ شاید مردم نمی بینم چه مشکل بود که دلیل آن را بسیار عمیق تعبیه شده در آگاهی ما; اما دختران باید گفت که آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند: بنابراین من صحبت کرد.

من درک بازخورد اما من قصد ندارم به شرایط غیر ضروری چرخش و قلدری. بازیگران در رسانه های اجتماعی دریافت بدن-شرمنده, شلخته-مایه شرمساری مایه شرمساری برای داشتن یک نظر.. من نمی دانم اگر من می خواهم به صدا کردن تمام است که من احساس می کنم پس از آن من باید به طور مداوم در مقابله با آن و یا صلح از ذهن.

بنابراین رفتن به جلو, شما می خواهید برای ایجاد یک تفاوت ؟ شما به تازگی صحبت در مورد بازی گاه به گاه نژادپرستی و colourism در هند در پی سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

من همه برای برابری. من نه در همه قضاوت فرد که می آید به انتخاب های شخصی, اما من کاملا قاضی شما اگر شما اعتقاد ندارند در برابری. برابری جنسیتی در کلاس نژاد… که از فکر من آمده است. درمان همه راه همان است فقط طبیعی — من انتظار ندارم به آن را ستود — آن را فقط چگونه شما قرار است به.

در حال حاضر بسیاری از مردم به طور ناگهانی باید به این مفهوم است که من یک فمینیست و فمینیسم برابر مرد نفرت. من ملاقات بسیاری از باور نکردنی مردان در زندگی من: پدر من به برادران و دوستان و همکاری بازیگران و بیشتر از همه دوست دارد از Vijay و Lokesh. من هیچ چیز در برابر مردان, اما من قطعا در برابر نقش های جنسیتی و کلیشه. که نباید وجود داشته باشد.

داشتن گفت که آن را به یک پلت فرم به صحبت کردن. من می خواهم به انجام این کار. من می خواهم به فکر می کنم که من می تواند تفاوت در دراز مدت است. اگر شما باید یک صدا و با استفاده از آن می توانید به تغییر چیزهایی که شما باید. اما من هم درک می کنم که به عنوان یک بازیگر, نظرات اغلب غلط. روایت از چگونه شما آن را انجام دهید — در جای مناسب در زمان مناسب در سمت راست متوسط به همان اندازه مهم است.

مشاهده این پست در Instagram

زمانی که من 14 سال یکی از نزدیک ترین دوستان من در آن لحظه به من گفت که مادرش هرگز به او اجازه دهید چای به دلیل او تا به حال این عجیب و غریب باور است که نوشیدن چای تاریک آنهایی که رنگ پوست و هنگامی که او خواست برای چای هنگامی که او به او گفت(اشاره به من) “اگر شما نوشیدن چای شما را تبدیل به تاریک مانند او”. او یک نمایشگاه maharashtrian پسر بچه و من یک گندم-ish پوست malayalee girl. رنگ dissimilarity ما تا به حال هرگز حتی به من رخ داده است تا آن نقطه. این چپ من بهت زده به دلیل این نخستین بار بود که کسی تا به حال ساخته شده یک نظر که با یک معنی کمرنگ در مورد رنگ پوست. بسیار گاه به گاه نژادپرستی و colourism وجود دارد در جامعه خود ما. فراخوانی یک تیره پوست فرد “کالا” چیزی است که ما بر اساس روزمره. این رفتار تبعیض آمیز علیه جنوب-سرخپوستان و شمال شرق سرخپوستان نیز وحشتناک است. تیره پوست هندی ها به شوخی به عنوان ‘madrasis’ چرا که برای برخی از دلیل عجیب و غریب این مردم نادان فکر می کنم همه سرخپوستان جنوب تنها تیره پوست. شمال شرق سرخپوستان هستند تقریبا به طور انحصاری تنها به نام “chinki’ همه مردم سیاه معمولی به عنوان ‘نگرس’ و عادلانه مردم در برابر به عنوان زیبا و تیره پوست افراد برابر به عنوان زشت است. در حالی که ما صحبت در مورد جهانی نژاد پرستی, ما نیز باید آگاه در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما و در خانه ما دوستان ما در محافل و جامعه ما و انجام بخشی از ما در خنثی کردن آشکار به عنوان به خوبی به عنوان ظریف نژادپرستی و colourism وجود دارد که همه در اطراف ما در زندگی روزمره ما است. آنچه باعث می شود شما زیبا است که خوب بودن و فرد نوع و رنگ پوست خود را.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Malavika Mohanan (@malavikamohanan_) در

 

شما خوشحال با راه خود را حرفه ای فیلم را شکل داده بیرون تا کنون ؟

تا کنون من تنها برداشت از پروژه هایی که راه من آمده اند. هنگامی که شما در حال تلاش برای کار شما به از را انتخاب کنید چه چیزی شما را دریافت کنید. من Malayalam پروژه کار نمی کند خیلی خوب نبود مثل یک Premam که تمام شد بلافاصله معروف در سراسر صنایع — آن زمان برای مردم به من توجه کنید. من گرفته ام به شکل حرفه ای من در حال حاضر من در یک محل که در آن من باید گزینه وقتی که می آید به صنایع مختلف.

چه برنامه های شما پست-استاد? آیا شما دیده می شود در بیشتر تامیل فیلم یا برنامه ای برای تاخت و تاز در بالیوود?

من رشد کرده ام آشنا با بمبئی و هندی, فیلم و این رویای من بود به یکی از کسانی که جرم ‘-y بزرگ بالیوود فیلم — و من در نهایت امضا یکی از آنها است. اما سینمای تامیل نشان داده است من خیلی دوست دارم و پذیرش; نوع که من هرگز قبل از تجربه کرده, بنابراین من واقعا می خواهید به نگه داشتن کار در اینجا. من عاشق Gautham منون دوست دارم مانی راتناما, I love A. R. Rahman, من عاشق چه زیبا تامیل زبان صداها و من یادگیری به صحبت می کنند آن را به عنوان به خوبی.

At the audio launch of ‘Master’

در صوتی اندازی ‘استاد’

من می خواهم عشق را به بازی یک شاهزاده خانم یا ملکه صادقانه میگویم. من می خواهم به نگاه زیبا و ریگال (می خندد) در یک تاریخی/ درام اساطیری مانند Baahubaliبه عنوان یک شاهزاده خانم جنگجو انجام عمل توالی و تمام. آه. همچنین, من واقعا می خواهید را به عمل در خارج و از نور دل عاشقانه. آخرین بار من بود که در آغاز زندگی حرفه ای من است و من حتی نگاه های مختلف ، من فقط انجام می شود واقعا جدی شدید نقش پس از.

چگونه از نفوذ خانواده خود و به خصوص خود فیلمبردار, پدر, در فیلم خود را انتخاب و احساسات?

همه ما انتخاب کنید تا چیزهایی که از پدر و مادر ما و برای من جدا از قومی آن فرهنگ نوع از کتاب ها و فیلم های آنها در معرض به ما. ما شروع با پنج معروف و راز هفتو سپس منتقل به رسکین پیوند شد و Potterheads! برادر من و من در یک خانه پر از کتاب. با فیلم آن را نیز بسیار متنوع — از فیلم های محبوب به end-of-the-year لیست و جشنواره فیلم — که ما علاقه مندان به سینما و تماشای فیلم است, آلی, پیوند خانواده و هم برای ما.

چه زندگی خود را مانند خارج است ؟ شما به طور مداوم پست در مورد سفر خود را; پس چگونه شما شده اند در مقابله با مستند?

من عاشق طبیعت و سفر هزينۀ واقعا مبهم مکان است که آسان برای رسیدن به; غیر توریستی نقاط که نیاز به یک سفر. آن را واقعا به من الهام بخش.

Malavika Mohanan on films, fandom, and being almost-famous

پس از من سفر در سراسر ایالات متحده آمریکا و اروپا متوجه شدم که هیچ یک از مناظر دیدم می تواند نسبت به خیره کننده لکه های من در هند دیده می شود. مثلا سفر من به لاداخ مدتی بازگشت خیره کننده بود. من تصادفا این زرق و برق دار روستای کوچک در طول یک سفر جاده ای و افرادی که در آنجا زندگی می کردند و شیوه زندگی خود را چنان از نظر فرهنگی متفاوت است که آن را منفجر ذهن من.

من نیاز به سفر است که در قله در حال حاضر من در حفظ و شنود پدرم که وقتی همه چیز حل و فصل کردن ما فقط باید به ماشین و رانندگی کردن جایی و هر نقطه. (می خندد)

چگونه است ویجی به عنوان یک بازیگر? آن شدید بود تیراندازی برای یک فیلم از این مقیاس در کنار یک ستاره بزرگ?

Vijay است… بسیار جذاب و آسان برای کار با آن نبود که حتی به من اعتصاب — قدر از شخصیت او در دنیای واقعی — طول ساقه. که چه ویژه در مورد او: او هرگز اجازه می دهد تا خود را خارج از صفحه نمایش تصویر آمده بر روی این مجموعه است. او خیلی مفید بود و راحت به عمل در کنار, که من هرگز احساس من نمی توانستم به او صحبت آشکارا. مردم در این صنعت می تواند به شما احساس یک راه خاص و یک گارد — اما او هرگز به کوچکترین نشانه ای از آن است. من تا به حال بهترین زمان در طول کارشناسی ارشد.

Malavika Mohanan with Vijay in ‘Master’

Malavika Mohanan با ویجی در ‘کارشناسی ارشد’

این گروه تصویری تماس با ما انجام داد ؟ آه آن را در مورد کار و یا هر چیزی; ما فقط چیت چت به عنوان ما همه بی حوصله در خانه. شما هیچ نظری ندارم; Vijay فوق العاده سرگرم کننده طرف به او که همه ما را دیده اند و دوست داشتنی.

در نهایت یک کلمه بر استاد و تجربه خود را که بخشی از فیلم ؟

کل تیم از استاد واقعا جوان حتی Lokesh و تبلیغات خود را به طوری که شور و هیجان در طول ساقه قابل لمس بود. همه ما واقعا هیجان زده شروع به تبلیغات برای این فیلم و پس از آن جشن می گیرند که آن را منتشر شد.

بدیهی است که همه گیر است ضعیف ارواح ما اما در راه من خوشحالم که این فیلم نمی آیند قبل از قفل و سپس در تئاتر تا به حال بسته آن شده اند که واقعا ناامید کننده است. در حال حاضر من فقط در حال انتظار برای تماشای آن روی صفحه نمایش بزرگ با هر کس دیگری!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>