Malayalam بازیگر راوی Vallathol دور می گذرد در سن 67

Malayalam فیلم و تلویزیون بازیگر راوی Vallathol گذشت در خانه اش در تریواندروم در کرالا روز شنبه در سن 67. جانباز ستاره شده بود ناخوشی برای مدتی و تا به حال کار متوقف شد با توجه به وضعیت سلامت خود.

پسر تئاتر هنرمند TN Gopinathan Nair و Soudamini و برادرزاده شاعر Vallathol Narayana منون راوی حرفه ای انجامید بیش از 30 سال است. او عمل کرده و در تعدادی از popualr فیلم هایی مانند فصل کتیم Kunjachan, پدرخوانده Sargam, Naalu Penningal, و غیره.

بسیاری از افراد مشهور از صنعت فیلم و همچنین کرالا وزیر Pinarayi Vijayan پرداخت تسلیت به بازیگر برای او ارزشمند کمک به Malayalam سینما.

او اولین بازی خود را در سال 1987 در فیلم Swathi Thirunalبه کارگردانی لنین content marketing و رفت و به عمل در بیش از 50 سرمایه گذاری.

راوی خود را اولین تلویزیون با Vaitharani, که نوشته شده بود توسط پدرش و او نیز برنده کرالا دولت جایزه بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی برای نقش خود را در سال 2003 نشان می دهد رویاهای آمریکایی.

یک نویسنده با استعداد نوشته شده است با داشتن بیش از 25 داستان کوتاه و دو نفر از آنها Devaranjini و Nimanjanamبودند نیز توسعه یافته در سریال های تلویزیونی.

او جان سالم به در با همسر خود Geetha Lekshmi با او شروع به یک خیریه اعتماد Thanal که در خدمت کودکان معلول ذهنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>