Malayalam مدیر Sachy دور می گذرد

کارگردان فیلم, اسکریپت, نویسنده و تهیه کننده K. R. Sachidanandan به عنوان محبوب شناخته شده Sachy, درگذشت یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز پنج شنبه. او 49.

Sachy بود با عجله به جشن ماموریت بیمارستان, پرور در یک وضعیت بحرانی دو روز پیش پس از او دچار ایست قلبی طی یک عمل جراحی در بیمارستان خصوصی. او در یک پشتیبانی می کند. یک تیم متخصص در بیمارستان بستری شد تلاش برای صرفه جویی در زندگی از مدیر.

مدیر که اخیر Prithviraj-Biju منون starrer Ayyappanum Koshiyum شد یک ضربه بزرگ بنا به گزارش ها تا به حال تحت عمل جراحی جایگزینی هیپ در بیمارستان خصوصی.

Sachy که مورد ستایش قرار داد از Kodungalloor بود در تئاتر فعال حق خود را از روز به کالج. کارگردان خود را اغاز شد, Anarkali در سال 2015. او co-اسکریپت فیلم های بسیاری با Sethu و بعد از آن شروع به نوشتن انفرادی اسکریپت. Sachy شد یک وکیل تمرین در کرالا دادگاه عالی.

او اسکریپت آمار فیلم از جمله گواهینامه رانندگی, Ramleela, سالمندان و اجرا اجرا نوزاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>