Malayalam film صنعت splutters به عمل با اعلام چهار فیلم توسط ترکان جوان

22 ژوئن مژده آورده از شادی به COVID-19-فیلم ضربه صنعت در کرالا است. به جای انتظار برای حذف تمام محدودیت هایی در تیراندازی و یا بازگشایی تئاتر یک کلاچ از فیلمسازان تصمیم به شروع کار بر روی چهار پروژه های هیجان انگیز.

در حالی که Unda مدیر خالد رحمان شروع به کار خود را در فیلم سوم که هنوز به نام کوچی در روز سه شنبه ماهش Narayanan را فیلم دیدن شما به زودیبازیگران Fahadh Faasil, همچنین شروع نورد.

Lijo Jose Pellissery

Lijo خوزه Pellissery | عکس های اعتباری: ثانیه Vibhu

Lijo خوزه Pellissery جدید فیلم یکخواهد شد در طبقه در جولای 1 و هاجربه کارگردانی Harshad این نویسنده از Undaدر جولای 5. بزرگ-دوره بودجه فیلم Vaariyamkunnanبا Prithviraj Sukumaran در سرب و زنجان و شروع به تیراندازی در سپتامبر 2021.

هر چند ماهش است کم حرف در مورد کل پروژه و نگه می دارد و اصرار دارد که آن را خیلی زود به بحث در مورد آن منابع می گوید این فیلم است که در Fahadh تخت با کمک گوشی های تلفن همراه. تجربی طبیعت از فیلم و بازیگران و خدمه ایجاد کرده اند که بسیاری از وزوز در اطراف این پروژه حتی اگر ماهش تصریح میکند: “من نمی دانم اگر آن را حتی می تواند به نام یک فیلم است.”

Khalid Rahman

ب Unnikrishnan, دبیر کل فیلم کارکنان فدراسیون کرالا (FEFKA) می گوید که چنین تجربی فیلم باید به استقبال آن را به عنوان بررسی فرصت های جدید در پست COVID-19 سناریو. “تکنسین های ما در حال رفتن را از طریق یک مرحله دشوار است و تا زمانی که یک تولید کننده مایل به تعامل با آنها این است که یک خوش آمدید نشانه ای از این صنعت در تلاش برای پا زدن شروع خود را. ما در حال مذاکره با همه نگران و ادامه خواهد داد برای حفظ ارزیابی وضعیت به ببینید که چگونه ما می تواند کمک به صنعت در چنین زمان حساسی را,” او می گوید.

اگر چه وجود دارد rumblings نارضایتی از کرالا فیلم تولید کنندگان’ انجمن فیلمسازان احساس می کنید که انتظار دیگر خواهد بود خودکشی برای صنعت فیلم به چند تکنسین ها و کسانی که کار با این صنعت در سطوح مختلف شده اند به شدت ضربه توسط این مستند.

Rima Kallingal که اقدام است و شرکت های تولید کننده هاجر همراه با Aashiq Abu خود را تحت تولید بنر می گوید که ایده این بود که به ساقه یک فیلم دیگر در هفته اول آوریل است. اما آن را ندارد به دلیل این مستند. “علاوه بر این که فیلم مورد نیاز تکنسین از چنای و از آنجا که به نظر می رسد دشوار است در حال حاضر ما فکر می کنیم خواهد صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز را در رفتن. اما در حال حاضر ما فکر می کنم وقت آن است برای رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم با هر آنچه که ما داشته باشد. برای بیش از حد طولانی ما شده اند در انتظار و بدون هر گونه کار,” او می گوید.

Rima Kallingal

کار بر روی این فیلم انجام خواهد شد در انطباق با مقررات دولت است که آن را اجباری برای همه عکسبرداری انجام می شود در داخل خانه با حداقل خدمه.

خالد فیلم بازیگران درخشش تام Chacko, Rajisha Vijayan, Veena Nandakumar, Sudhi Koppa, Gokulan و Johny آنتونی است که به ضرب گلوله در داخل خانه با یک گروه کوچک. اولین فیلم جدید به ضرب گلوله در Malayalam پس از این مستند آن است که در حال تولید تحت پرچم عاشق عثمان محصولات.

تقویت روحیه

ریما احساس می کند که آن را ضروری است که کار آغاز می شود حتی در چارچوب تصمیم توسط دولت به عنوان آن خواهد شد تقویت روحیه برای صدها نفر از افراد مرتبط با صنعت فیلم, که در آن بسیاری وجود دارد که روزانه دستمزد حقوق بگیران در علاوه بر این به کارکنان قرارداد. “چندین چالش است. ما باید به ساقه در داخل خانه با خدمه نیاز به یک داستان با بازیگران و عکس که نمی خواهد نیاز به جمعیت و غیره. نگه داشتن این همه در ذهن ما شده اند به بحث در مورد چگونه ما می تواند ادامه برای برخی از زمان در حال حاضر. هاجر است به خصوص به خوبی قرار داده شده برای وضعیت موجود. این یک داستان در مورد یک زن در جستجوی شوهر او و در راه عدالت است. آن است که سفر خود را. آن است که در خط با بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر می گوید:” Rima. او و Sharafudheen بازی نقش سرب در فیلم است.

“وجود دارد هیچ توقف سینما. هنر اتفاق می افتد نیست ؟ ” muses Rima.

Fahadh Faasil

در حالی که گمانه زنی های زیاد در مورد افتتاح تئاتر ریما می گوید که همه آنها ساخت فیلم با این امید که از آن خواهد شد در تئاتر. اما برای ماهش فیلم است که بنا به گزارش ها اختصاص داده شده برای عمده OTT پلت فرم دیگر مدیران در حال نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور برای تئاتر منتشر شده است.

“اما می تواند به صنعت فیلم استطاعت صبر کنید تا تمام است که حل و فصل ؟ من احساس می کنم ما باید برای شروع به کار و سازمان دیده بان وضعیت چگونه است,” او می افزاید.

در واقع Lijo گفت: همه چیز او تا به حال به می گویند در یک پست در Facebook: “‘من قصد دارم برای ایجاد یک سینما. که من را متوقف کند!”‘

زمان برای عمل!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>