Malayalam پخش خوانندگان به انجام زندگی می کنند در Facebook به مدت 60 روز به بالا بردن بودجه برای موسیقی برادری

این مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به ارمغان آورده است صنعت سرگرمی به وقفه. هنوز نوازندگان در سراسر جهان شده است رسیدن به شنوندگان از طریق زنده جلسات و تعاملات از طریق های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

SAMAM (خوانندگان’ Association مالایالام فیلم), یک سازمان برای پخش خوانندگان مالایالام فیلم صنعت موسیقی است که با استفاده از این پلت فرم برای حمایت از خوانندگان و نوازندگان که بوده ام به شدت ضربه با لغو مرحله و تلویزیون را نشان می دهد ضبط و رویدادهای دیگر. از مارس 4, 60 خواننده در حال اجرای زنده در Facebook صفحه و این را در آینده با 60 روز است که تا جولای 2.

Sudeep کومار رئیس جمهور SAMAM, kickstarted ابتکار عمل و در میان کسانی که به انجام در طول دو هفته آینده هستند Mridula Warrier, Pradeep Somasundaram MG Sreekumar, Jyotsna Radhakrishnan, Kavalam Sreekumar و Sithara Krishnakumar.

“ما این ایده که یک عضو از SAMAM برگزار شد یک جلسه زنده در Facebook به صورت یک گروه و مدیران آن گروه ارائه شده به او پرداخت ₹50,000. او آن را تحویل دادند به SAMAM. برخی دیگر از خوانندگان که پرداخت شد و همچنین آن را به ما صندوق رفاه. ما مطرح شده بیش از ₹2.5 لاخ مانند آن. که هنگامی که ما در مورد استفاده از فکر Facebook به عنوان یک پلت فرم برای جمع آوری کمک مالی برای کسانی که نوازندگان که در حال مبارزه برای امرار معاش خود در طول مستند دوره می گوید:” Sudeep.

آواز برای یک علت

SAMAM شده است برنامه ریزی صندوق بیدار کننده برنامه های پس از آن تشکیل شد دو سال پیش برای کمک به نوازندگان که بیمار هستند و برای شروع یک بیمه طرح. اما این رویداد برای اولین بار تا به حال به لغو زمانی که کرالا آمار بود سیل در سال 2018 است. هنگامی که سیل دوباره ویران دولت در سال 2019, 30 عضو از انجمن سفر تمام راه را به Wayanad به ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر رانش زمین. و آنها مشغول به کار بودند نسبت به برگزاری یک رویداد بزرگ به بعد از این سال که به نظر می رسد دشوار است در این سناریو فعلی.

“ما بیش از 70 پخش خوانندگان به عنوان اعضای. اگر چه بسیاری از آنها نمی نیاز به کمک مالی وجود دارد که نیاز به کمک. ما همچنین توزیع پول به اعضای ارکستر که در تنگه وخیم و گذشته بسیاری از خوانندگان بیش از حد” او می افزاید. خوانندگان را به زندگی می کنند برای یک ساعت در هر روز 8 ساعت. در طول یک ساعت جلسه علاوه بر آهنگ خود این هنرمندان نیز croon اعداد است که طرفداران خود را بپرسید.

بریتانیا بر اساس آموزش آنلاین پلت فرم ارائه پشتیبانی به SAMAM و جریان زنده جلسات در کشور در تعطیلات آخر هفته Sudeep می افزاید.

“این رویای ما را به بیش از 70 خوانندگان در یک مرحله با 100 عضو ارکستر. ما نمی دانیم که زمانی که ما قادر خواهد بود به انجام این کار است. در حال حاضر 60 خوانندگان انجام خواهد شد از خانه های خود را برای یک علت” Sudeep می گوید. KJ Yesudas است رئیس SAMAM; در حالی که MG Sreekumar است معاون رئیس و P Jayachandrn مشاور ارشد.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید SAMAM رسمی Facebook صفحه https://www.facebook.com/samamofficial/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>