Malayalam سری وب ‘راز چشم بینندگان حل جنایات

به عنوان مردم cooped در خانه های خود را با توجه به این مستند به کم کردن سرعت گسترش COVID-19 بسیاری از چسب به صفحه نمایش. اما با بسیاری از کانال های تلویزیونی پخش تکرار را نشان می دهد بینندگان در حال شکار برای چیزی جدید به سازمان دیده بان در OTT سیستم عامل و رسانه های اجتماعی.

راز چشمیک Malayalam سری وب سایت که راه اندازی شد, یوتیوب ماه گذشته piqued علاقه طرفداران whodunits. آن است که یک سری جرم است که در آن یک گروه از مردم مورد بحث های مختلف پلیس موارد روایت بیش از دو قسمت است.

Tiju Thomas Thumpamon

می گوید Tiju توماس Thumpamon که conceptualised راز چشم: “بازیگران به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد یک مورد سوء ظن خود را رها کردن سرنخ… یک USP از این سری است که آن را طراحی شده به مانند یک بازی و آن را شامل مشارکت مخاطبان. بینندگان نیاز به توجه مشتاق به بازیگران’ تعامل به حدس بزنید که چه کسی مقصر است. آنها سپس کلید مقصر را در نام در پایان قسمت اول از یک قسمت. بخش دوم از قسمت اعلام مقصر و چه جرم و جنایت مرتکب شد. پنج پاسخ صحیح اعلام شده است توسط یک ستاره مهمان در بخش دوم از این قسمت.”

سری شیرجه زده سه مورد تا کنون. “بسیاری نوشته اند و گفت که آنها احساس کارآگاه به عنوان آنها به تفکر خود را کلاه برای حل یک پرونده,” او می گوید.

Jose P Raphael

اگر قسمت اول را به دست آورد 2,630 انداز مورد شماره دو بود 1,457 views. مورد سوم که منتشر شد و چند روز پیش نزدیک به یک هزار نفر در بینندگان.

بیست و پنج تئاتر بازیگران و فعالان برای این پروژه است. وجود چهره های آشنا مانند Kannan Nayar Viju Varma کریشنان Balakrishnan…در این تیم است.

نگه داشتن آن واقعی

“ما به عنوان وکلا و پزشکان و پلیس که هم تئاتر, هنرمندان در گروه ما ما موفق به حفظ این نشان می دهد به عنوان واقع بینانه که ممکن است. همه ما تصمیم گرفت در کار راز چشم که ما می خواستم به نگه داشتن خود را خلاقانه درگیر در این مستند. ما باید خودمان تقسیم به دو تیم است که طول می کشد نوبت به رسیدگی به یک قسمت می گوید:” Tiju که اسکریپت قسمت.

Shanthi S

هر قسمت بر اساس یک قانون از جرم و جنایت. برای مثال در مورد یک Benjaminte Thirodhanam, الهام واقعی مورد حول محور یک فرد که رفت از دست رفته تحت شرایط مرموز.

Shanthi S یک وکیل کمک می کند تا او را انتخاب کردن موارد برای مخاطب. می گوید Shanthi: “من سعی می کنم را انتخاب کنید و ترکیبی از موارد. اگر یکی است در استفاده داخلی دیگر است که در یک آدم ربایی است. بسیاری از این موارد آشنا برای بینندگان به آنها شده اند به طور گسترده ای پوشش داده شده توسط رسانه ها. بنابراین ما fictionalised کسانی که برای صفحه نمایش است.”

Dr. Sujith Babu

Sujith ببو استادیار گروه روانشناسی در دانشگاه کرالا کمک می کند تا Tiju گوشت از شخصیت ها در این موارد است. “طرح قربانی و کسانی که در این موارد باید به خوبی توسعه یافته به طوری که مخاطب می تواند از نو خلق کردن صحنه های جرم و جنایت در ذهن خود. این کمک می کند تا آنها را محدود کردن متهمان می گوید:” Sujith.

با توجه به تئاتر artiste خوزه P رافائل به عنوان هر قسمت فقط دیالوگ و بدون نقش بازی, گفت و گو تحویل ضروری است برای حفظ توجه بینندگان. “من نیز در بر داشت کل ایده و نه ابتکاری که هیچ واقعی وجود دارد camerawork یا تکنولوژی را درگیر این سری است. ما شلیک ما در گفت وگو با ما گوشی های تلفن همراه و ارسال آن به Tiju که ویرایش و ارسال آن.”

در حالی که من بخشی از یک مورد منتشر شده است که هر یکشنبه 10 pm قسمت دوم است که در روز دوشنبه. می گوید Tiju: “در حال حاضر ما امیدواریم که به شلیک 10 قسمت. هنگامی که ما به پایان این قسمت ما قصد داریم به مرحله به یک بزرگتر OTT پلت فرم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>