Malayalis رشته در رم فرودگاه صورت مصیبت

آن را بیش از 24 ساعت است که نشاط فیلیپ شده بود بیحال شدن در فیومیچینو فرودگاه بین المللی در رم با سه کودک وجود دارد و وضوح و در عین حال در زمانی که او قادر خواهد بود به هیئت مدیره پرواز بازگشت به خانه در Kochi.

او در میان 40-عجیب و غریب کوچی محدود Malayalis که رزرو پرواز برنامه ریزی شده به ترک روز سه شنبه در ایتالیایی زمان 3.10 p. m., اما گفته می شود خودداری توسط شرکت هواپیمایی مربوطه در آخرین لحظه بر عدم تولید گواهی پزشکی vouching که آنها آلوده COVID-19 به عنوان مورد نیاز توسط دولت هند.

“ما به سختی در حال فراتر از شرح و دولت هند را مجبور به مداخله برای خروج امن و بدون تاخیر. ما شده اند در فرودگاه برای بیش از 24 ساعت و برخی از میان ما شروع به از دست دادن امید و به فکر بازگشت از فرودگاه” خانم فیلیپ یکی از Arayankavu و کار در سن خانه در رم برای 12 سال گذشته گفت: هندو بیش از تلفن از فرودگاه.

مارتین Cherumadathil برق در ایتالیا برای نه سال گذشته هشدار داد که کودکان جوان از جمله دو ماهه نوزادان و زنان باردار در میان رشته مسافران بودند در معرض خطر آلوده شدن پس از گذراندن مدت طولانی در ترمینال فرودگاه پرتکاپو با مردم است.

“چرخ دنده محافظ مانند ماسک و دستکش در دسترس نیست هر چند هیچ یک از ما هر گونه علائم در حال حاضر. آن را ممکن است برای به دست آوردن یک گواهی پزشکی مانند یکی از درخواست دولت هند در یک کشور که در آن حتی یک روال قرار ملاقات با یک دندانپزشک ماه طول می کشد گفت:” آقای Cherumadathil بود که مشتاق دیدار او 13 ساله و پسر مشغول به تحصیل در Angamaly.

Abhijit K. S تا به حال حتی بررسی می شود و در آستانه شبانه روزی, زمانی که او تبدیل به دور توسط شرکت هواپیمایی. “از آنجا كه هیچ تصمیم گیری در سرنوشت ما و ما مانده است را بدون غذا و آب به عنوان هیچ چیز در دسترس بود در فرودگاه گفت:” منکوب جوانی که رفته بود در یک ویزای دانشجویی در سال 2014 بود و پس از مشغول به کار وجود دارد.

Liji مارتین که در ایتالیا برای نه سال گذشته گفت که هر چند وجود دارد, گزارش از یک تیم پزشکی از هند در حال ارسال به ایتالیا, آنها هنوز هم به شنیدن از سفارت هند.

دنی Cherpanath کار اجتماعی به عنوان یک دستیار در رم برای 22 سال گذشته وجود دارد گفت: هیچ دامنه برای گرفتن یک گواهی پزشکی که خواستار از بیمارستان در حال حاضر کشیده حضور در آلوده بودند و بعید به اوقات فراغت انجام آزمون در افراد با علائم فوری و صدور گواهینامه.

“این بی تجربگی از سلامت ماشین آلات در برخورد با مشابه contagions و شیوه زندگی از جامعه هستند چه آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر” گفت: آقای Cherpanath که پست های رسانه های اجتماعی در مورد گرفتاری های ایتالیایی Malayalis سرگردان در فرودگاه ویروسی رفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>