مالزی به پرده کابینه در روز دوشنبه پس از نخست وزیر جدید به نام میان آشفتگی

مالزی, نخست وزیر جدید اعلام خواهد شد کابینه خود را در روز دوشنبه یک هفته پس از منصوب شد در میان آشفتگی های سیاسی با یک توهم است یا توهم-تبدیل-سیاستمدار انتظار می رود پیش نویس به این مهم سرمایه گذاری وزارت اقتصاد را کند می کند.

Muhyiddin یاسین که موفق Mahathir Mohamad پس از سیاستمدار ناگهان ترک در ماه گذشته نیز به جای اعضای یک فساد-خدشه دار حزب و یک گروه جهادی در کابینه پس از تشکیل دولت با حمایت خود را.

Muhyiddin یاسین را ارائه لیست وزیران به پادشاه قبل از ساخت یک اطلاعیه در بعد از ظهر میگویند.

آقای Muhyiddin می تواند ضربه بزنید کسی که با سرمایه گذاری تجربه به عنوان وزیر دارایی و یا حفظ نقش خود و نام یک توهم است به عنوان معاون خود در این بخش گفت: یک منبع که نمی خواست نامش فاش نشود پیش از اعلام رسمی.

یکی از یاران یک مقام وزارت در بخش امور مالی است Mustapa محمد یک اقتصاددان تبدیل سیاستمدار از Muhyiddin های منبع و شخص دیگری با آگاهی از این موضوع گفت.

دفتر نخست وزیر کاهش یافته است به نظر. آقای Mustapa نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حالی که دولت فعلی که به جای چند قومی یک نفر می تواند در هدایت سیاست های مالایی ناسیونالیسم آن فوری اولویت خواهد بود به تلاش و سپر و آسیای جنوب شرقی در سومین اقتصاد از تاثیر coronavirus گسترش یافته است.

مالزی تا کنون گزارش شده 99 موارد عفونت کروناویروس.

دولت کاهش پیش بینی رشد برای سال جاری و اعلام کرد 20 میلیارد ringgit ($4.76 میلیارد دلار) بسته محرک. اقتصاد رشد در آن کمترین سرعت در یک دهه در سه ماهه چهارم.

سقوط شدید قیمت جهانی نفت که به شدت در روز دوشنبه نیز کشیدن در کشور های جهان سوم بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی مایع. نگرانی دیگر این است که آن دیپلماتیک با هند بزرگترین خریدار روغن پالم مالزی. ($1 = 4.2050 ringgit)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>