مالزی Vasudevan: خواننده با یک صدای منحصر به فرد

فاصله جغرافیایی چالش در این دوره از پیشرفت های فن آوری. بازیگران, خوانندگان, کارگردانان و آهنگسازان مشترک خاطرات خود از مالزی Vasudevan که تا به حال منحصر به فرد است که رزونانس صوتی تولید شده است که صدها نفر از بازدید. به مناسبت Vasudevan را 75 سالگرد تولد و آنلاین ادای احترام سازماندهی شده بود توسط پسرش Yugendran که مستقر در اوکلند, نیوزیلند.

Malaysia Vasudevan: Singer with a unique voice

استاد Ilaiyarajaزیر که باتون مالزی Vasudevan خواند بیشترین تعداد آهنگ ها به یاد می آورد متعدد ضبط جلسات دو نفر از آنها تا به حال. “یک خواننده خوب او یک شایان ستایش, دوست, به,” او گفت:.

مدیر Bharathiraja برجسته Vasudevan را Tamil طرز و روشن تلفظ. “قبل از اینکه من به عنوان کارگردان شد او به من در زمان به یک تولید کننده و معرفی من به او به عنوان یک نویسنده داستان. تولید کننده می خواستم هیجان انگیز و من به پایان رسید یک اسکریپت در سه روز. که Sigappu Rojakkal. او خواند بسیاری از آهنگ ها برای فیلم من است که من می خواهم اشاره ای ‘Poongatru Thirumbuma…’ Ilaiyaraja و Vasudevan به بسیاری از بازدید. ما اغلب رفت و هنگامی که من نمی باید پول او را صرف برای هر دو ما. وقتی که من برای اولین بار فیلم 16 Vayathinileما تصمیم به ضبط این آهنگ ها برای اولین بار. SPB قرار بود برای خواندن دو آهنگ — ‘Sevvanthi Poomudicha Chinnaka’ و ‘Attukutti Mutaittu’ —اما او خوب نیست. در Ilaiyaraja توصیه Vasudevan بود کارتون و او هرگز به عقب نگاه کرد. من فراموش نمی, نقش او در Oru Kaithiyin لبنی.

“تمام آهنگ های او خواند برای من فوق العاده duper بازدید گفت: Rajinikanth و در ادامه به ذکر است “Pothuvaga En Manasu Thangam,” ‘Oru Thanga Rathathil’ و ‘Pokkirikku Pokiriraja.’ زمانی که او در آخرین روز (من تا به حال هیچ ایده که در آن زمان) او می خواست به ملاقات من.

Malaysia Vasudevan: Singer with a unique voice

ملاقات ما در خانه من. به من پرس و جو “چه می توانم برای شما انجام دهد ؟’ پاسخ او این بود که او فقط می خواستم به دیدن من. زمانی که من فشرده او گفت: “من در شمارش روز من. می خواستم ببینم بهترین دوستان من و شما یکی از آنها است.’ من نمی توانستم کنترل اشک های من. او در زمان ترک و در چند روز گذشت. تنها چند می تواند احساس خود را به پایان نزدیک است. او یکی از آنها بود. من می دانم که پسر خود را Yugendran و خانواده اش هست. من مطمئن هستم که همه آنها پدر خود را از دست بدهند.”

“75 سالگرد تولد شده اند جشن گرفته می شود در یک شیوه ای بزرگ بود مالزی Vasudevan شده است در میان ما امروز” مشاهده Kamal Hassan, برای آنها Vasudevan تا به حال آواز بسیاری از آهنگ های.

Malaysia Vasudevan: Singer with a unique voice

یک مرد ساده خود گرايش او می تواند آواز خواندن در صداهای مختلف مثل TMS SPB و…. “او زندگی می کند در موسیقی او گفت:” کمال.

“اتصال ما به عقب می رود بسیاری از سال, بنابراین من قطعا فرد مناسب برای صحبت در مورد او گفت:” بازیگر Sivakumarکه ترسیم مالزی Vasudevan روزهای آغازین خود را کرالا منشاء پدر و مادر مهاجرت به مالزی و سپس Vasudevan بازگشت به چنای برای کشف چشم انداز خود را به عنوان یک خواننده. او را به آواز خواندن مانند ‘چیدمبرم’ Jayaraman در نور موسیقی تئاتر و آن مدیر موسیقی V. Kumar که او استعداد منحصر به فرد است و به او پیشنهاد یک آهنگ در دهلی نو به مدرس فیلم تولید شده توسط Sivakumar عمو Rathnam. MSV به او فرصتی برای آواز خواندن در فیلم Bharata Vilas (به صورت عمده Sundarrajan در آهنگ, ‘Inthiyanadu En Vedu’). “Vasu خواند آهنگ, ‘کلام Seiyum Vilaiyattu,’ در Gumasthavin Magalکه در آن من در عمل با کانادا بازیگر Aarthi. آن A. P. Nagarajan که او را به نام ‘مالزی’ Vasudevan,” مطلع Sivakumar. “در 30 سال او خوانده است برخی 8,000 آهنگ های عامیانه بودن خود تخصص. او مدیر موسیقی برای Samandipooکه در آن Shobha عمل با من است. او عمل کرده است در 85 فیلم با همه بالا و قهرمانان. پسرش Yugendran نیز خوب خواننده و بازیگر. او تولید و کارگردانی نان Sirithal Deepavali, که در آن من قهرمان بود,” او به این نتیجه رسیدند.

Ennamma Kannu…

تماس Vasudevan خود دوست عزیز Sathyaraj به یاد می آورد روز از Mudhal Vasantham که در آن Vasudevan شد Vettaikkara Gounder و خود را Kungumapottu Gounder. “چگونه می توان فراموش, ‘Ennamma Kannu…’ پانچ خط آقای Bharath که Vaali استفاده می شود به عنوان باز کردن عبارت از ضربه فوق العاده, ترانه, تنظیم توسط Ilaiyaraja خواسته Sathyaraj که گفت Vasudevan همیشه با او در فرم از آهنگ های خود را.

“پدر من یک الهام برای مالزی Vasudevan,” نشان داد رادا راویکه تاکید بسیاری از استعدادهای خود را. “من می خواهم Yugendran همچنین یک خواننده-بازیگر برای حفظ پدرش میراث” او گفت:.

“که آهنگ, ‘Koil مانی Osai’ ارائه شد توسط او در اولین فیلم Kizhakke Pogum راه آهن,” یادآوری Radhika Sarath Kumar که مورد علاقه, اما, ‘Poongatru thirumbuma…’ Radhika گفت: او به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش را با او در فیلم های بسیاری از جمله Uzhavan Magan

مالزی Vasudevan لنت صدای او برای بسیاری از آگهی های بازرگانی, تولید شده توسط S. V. Ramanan. “من وجود دارد در برخی از لحظات شاد زندگی خود را. او در زمان من نعمت هنگامی که او ازدواج کردم و زمانی که Yugendran متولد شد. زمانی که او خریداری یک ماشین جدید, او به من در یک درایو دلپذیر. هنگامی که پسر خود را Yugendran می خواستم برای ورود به زرق و برق دنیا او می خواست آن را به اتفاق می افتد از طریق فیلم من است. من کارگردانی teleserial “Savithri” که در آن زمان و به Yugendran یک نقش است. Vasudevan ساده بود مرد با استعداد بزرگ” گفت: Ramanan.

A. R. Rahman گفت: او بدهکار آن را به مالزی Vasudevan. “من وارد این زمینه به عنوان یک نوازنده صفحه کلید و ‘مالزی’ Vasudevan توصیه می شود نام من به CBS یک شرکت موسیقی. که زندگی من را تغییر داد و من شروع به آهنگسازی و ساخت موسیقی است. من آلبوم موسیقی “دیسکو دیسکو” وجود دارد. این نوع از مالزی Vasudevan است حک شده در ذهن من که در آن خواهد ماند برای همیشه لطفا برای” او گفت:.

“او شروع به آواز خواندن برای قهرمانان جدید و رز به آواز خواندن برای thespian Sivaji Ganesan” مشاهده Vidhya ساغرکه تا به حال کمک Vasudevan زمانی که او تشکیل شده موسیقی برای فیلم است. “من نمی توانم او را فراموش گرمی و مهربانی” او گفت:.

تماس Vasudevan همه کاره خواننده Yuvan شانکار راجا گفت که مورد علاقه او بود ‘Allithantha bhoomi annai allava…’ “او می تواند آواز خواندن هر نوع song — هر دو نرم ملودی و گام سریع آهنگ ها مانند ‘Aasai 100 وگی, Vazhvil 100 Suvai.’ من از دست او بسیار,” او گفت:.

S. P. Balasubramaniam به یاد می آورد که چگونه مالزی Vasudevan پیوست او در گروه تئاتر به عنوان یک خواننده.

Malaysia Vasudevan: Singer with a unique voice

او معرفی شده توسط Ilaiyaraja که Pavalar برادران نیز بخشی از این گروه است. Vasudevan sang آهنگ ها ارائه شده توسط چیدمبرم Jayaraman و Tiruchi Loganathaan. این انجمن را تحمل 10 سال. “او متفاوت بود — در به نظر می رسد و تفکر است. به خوبی ساخته شده است, او تا به حال قلب یک کودک است. هنگامی که او در گذشت من نه در کشور و نمی تواند پرداخت جهات من چیزی است که من حسرت تا امروز. من همیشه فکر می کردم او نمی توانید تشخیص علت برای او استعداد بسیار زیاد. او یک خواننده خوب یک بازیگر خوب و خوب انسان” گفت: SPB.

S. P. Sailaja سنگ ‘Aayiram Malargalae…’ به عنوان ادای احترام او. K. S. Chitra رندر چند خط ‘Malaiyoram mayilae…’ منو به یاد تمام کسانی که تور کنسرت آنها با هم برای 20 سال است. Shrinivasبود که یک دانش آموز کالج که Vasudevan ساخته شده خود را در ورودی floored پرتاب صدای خود را در “Muthu Mutha’ و ‘Agaya Gangai.’ “من او را صدا Kishore Kumar از سینمای تامیل,” او گفت:. Sujatha را برای اولین بار دونفری بود با Vasudevan. Unni منون تنها می تواند کاردانی کلمات gambeeram و karunyam با Vasudevan صدای.

“او فروتن بود و آن را نشان داد او در گفتار و رفتار” گفت: K. J. Yesudas. “من آواز آهنگ ها در هر دو Malayalam و تامیل با او. او بلند پایه در زمینه موسیقی,” او اضافه شده است.

Gangai Amaren ازدواج یار خود را با تشکر از مالزی Vasudevan و SPB. “او اشغال جایگاه مهمی در زندگی من است. وجود دارد برخی از آهنگ ها که هیچ کس نمی تواند آواز بخواند. یک بازیگر خوب و فوق العاده خواننده او یک دوست بزرگ” گفت: Amaren.

خوانندگان Alap راجو Anuradha Sriram, T. L. Thyagarajan, Abdul Hameed, موسیقی, مدیران Sathya, Devi روپیه پراساد نیز پرداخت encomiums به مالزی Vasudevan.

سپس به دنبال یک ماراتن بخش که شامل یک جلسه با RJs از نه کشور — هند و سریلانکا سنگاپور, امریکا, کانادا, استرالیا, نیوزیلند, دبی و لندن — های مورد علاقه خود را و محبوب ترین آهنگ ها از مالزی Vasudevan خود به کانال های رادیویی. در سه ساعت جلسه زنده پخش خوانندگان SPB Charan, ویجی Yesudas Devan Ekambaram, Bhavatharini, T. L. Maharajan, Haricharan موکش, Surmukhi, Rajaganapathi, خود ارضایی, Nikhil ماتیو Hariharasudhan, Ranjith و Venkat Prabhu خواند آهنگ مالزی Vasudevan به عنوان یک ادای احترام. این رویداد به میزبانی Dhivyadharshini.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>