مالزی شاه احضار Mahathir که تلاش می شود ساعت دوباره

مالزی شاه احضار Mahathir محمد به قصر پنج شنبه, سوخت رسانی مذاکرات او ممکن است حمایت اکثریت به بازگشت به عنوان نخست وزیر بعدی پس از استعفای ناگهانی و سقوط خود را از ائتلاف حاکم این هفته است.

آقای Mahathir صحبت نمی کنم به خبرنگاران گفت که او رانده شد به محوطه کاخ. در این جلسه پس از پادشاه مصاحبه قانونگذاران به تعیین که آنها پشتیبانی به عنوان نخست وزیر و اگر آنها می خواهند تازه انتخابات است.

باز گشت به عنوان نخست وزیر برای سومین بار خواهد بود که یک شاهکار قابل توجهی برای آقای Mahathir جهان قدیمی ترین رهبر در سال 94 پس از جویدن ناخن و پیچ و خم و دسیسه در درام سیاسی که هم پاشید بیش از آخر هفته. یک شکست خورده پیشنهاد توسط آقای Mahathir حامیان به تشکیل یک دولت جدید بدون نام جانشین انور ابراهیم فرو کشور به سیاسی برزخ است.

در مجموع 37 نمایندگان مجلس به رهبری آقای Mahathir را Bersatu حزب چپ حکم داد محروم کردن آن از حمایت اکثریت و جرقه یک بحران کمتر از دو سال پس از آن سرنگون فاسد آلوده ائتلاف بود که حکومت برای 61 سال است. پادشاه محلول کابینه اما ابقای آقای Mahathir به عنوان رهبر موقت.

نتیجه این شد یک تجدید نبرد بین آقای Mahathir و آقای انور که سیاسی دشمنی کشیده تا به بیش از دو دهه.

آقای Mahathir گفت: او ترک او نبود قدرت دیوانه و چون او نمی خواهید برای کار با سابق رژیم فاسد که او سرنگون در سال 2018 شد. با وجود preelection پیمان به تحویل قدرت به آقای انور او گفت: مجلس باید به انتخاب رهبر بعدی و که او را به شکل یک حزبی دولت اگر او انتخاب شده است دوباره به راس دولت است.

“من فقط می خواهم به انجام آنچه که بهترین است برای کشور. به اعتقاد من درست یا غلط, سیاست و احزاب سیاسی باید کنار گذاشته شود در حال حاضر. اگر اجازه من تشکیل یک دولت می کند که طرف با هر حزب است. تنها منافع ملی خواهد بود اولویت بندی” آقای Mahathir گفت: در یک پیام تلویزیونی.

آقای انور گفت: نمایندگان مجلس از سه باقی مانده احزاب در اتحاد خود را نامزد دریافت جایزه شده اند او را به عنوان نخست وزیر پس از Mahathir رد پیشنهاد خود را برای بازگرداندن سابق خود دولت است. او گفت: آنها منتظر پادشاه تصمیم گیری است. اردوگاه خود را هنوز هم شاهد 41 درصد از کرسی های پارلمانی اما می تواند بزرگترین بلوک پس از دو کلید مالایی احزاب مخالف انصراف خود را برای حمایت از Mahathir.

آقای انور آقای Mahathir معاون طول آقای Mahathir اول از روی لئامت دادن در 1990s اما او اخراج شد پس از یک مبارزه قدرت و بعد از آن آمریکا در لواط و فساد اتهامات که او گفته بودند ساختگی. آقای انور رهبری جنبش اصلاحات است که به کمک ساخته شده است نوپای مخالف بود اما آمریکا برای بار دوم برای لواط در سال 2014 در یک حرکت او شد و با هدف کشتن سیاسی خود را حرفه ای.

آقای Mahathir که بازنشسته شد در سال 2003 پس از 22 سال در قدرت ساخته شده باز گشت در سال 2016 موجب خشم بیش از یک پیوند رسوایی مربوط به یک دولت سرمایه گذاری صندوق. آقای Mahathir و آقای انور آشتی و جعلی یک اتحاد که برنده انتخابات در سال 2018 که طلیعه اولین تغییر دولت پس از استقلال از بریتانیا در سال 1957. اما رابطه خود باقی مانده ناراحت به عنوان Mahathir حاضر به تعیین یک چارچوب زمانی برای تحویل قدرت به آقای انور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>