مالزی PM Mahathir تسلیم استعفای

نخست وزیر مالزی Mahathir محمد در 94 جهان قدیمی ترین رهبر فرستاده شده استعفای خود را به پادشاه روز دوشنبه در دفتر خود گفت: پس از پیشنهاد توسط شرکای سیاسی خود را برای پایین آوردن دولت است.

Dr. Mahathir “با ارسال نامه استعفای نخست وزیر مالزی گفت: بیانیه ای از دفتر خود را.

مالزی, سیاست در آشفتگی در روز دوشنبه پس از رهبر-در-انتظار انور ابراهیم را محکوم کرد “خیانت” توسط شرکای ائتلاف گفت: در تلاش بودند برای پایین آوردن دولت دو سال پس از آن یورش برده و به پیروزی.

آقای انور را “پیمان امیدی” اتحاد پرتاب شد و به بحران پس از رقبای خود در این ائتلاف و مخالفت سیاستمداران ملاقات در آخر هفته گزارش به تلاش برای تشکیل یک دولت جدید است.

گمانه زنی بر سر اینکه آقای انور که تا به حال بوده است presumptive جانشین Dr. Mahathir و قانونگذاران خواهد بود سمت چپ از هر ائتلاف جدید خود را به پایان, به امید تبدیل شدن به برتر هر زمان به زودی.

File photo of Anwar Ibrahim

فایل عکس از انور ابراهیم | عکس های اعتباری: ایسنا

 

با توجه به گزارش های پیشنهادی جدید دولت شامل Mahathir های ایالات مالزی سازمان ملی — حزب از رسوایی آلوده سابق رهبر Najib Razak که سرنگون شد و در سال 2018 سنجی-و یک تندرو اسلامگرا ،

آقای انور گفت: اواخر یکشنبه او “شوکه” در تلاش برای سرنگونی ائتلاف حاکم توصیف آن به عنوان “خیانت در آنجا بوده است وعده [به دست قدرت من]”.

آقای انور — سابق مخالفان آیکون که زندانی بوده در سال به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار لواط اتهامات — انتظار بود بعد از آن روز شنبه برای دیدار با پادشاه که باید موافقت خود را برای تشکیل یک دولت جدید است.

او تیمی سابق nemesis Dr. Mahathir پیش از سال 2018 انتخابات به سرنگونی دولت نجیب که تا به حال تبدیل شدن به درگیر در 1MDB پیوند رسوایی.

آنها به رهبری یک اتحاد به یک پیروزی غیر منتظره در برابر یک ائتلاف بود که حکومت مالزی بدون وقفه برای بیش از شش دهه و 94 ساله, Dr. Mahathir به توافق در نهایت قدرت به آقای انور.

اما Dr. Mahathir در دوم خود را از روی لئامت دادن به عنوان برتر پس از برگزاری این نقش از سال 1981 تا 2003 بارها حاضر به می گویند زمانی که او را در انتقال قدرت stoking تنش در بین چهار حزب ائتلاف.

‘مالایی برتری’

اتحاد محبوبیت حال کاهش یافت آن را به عنوان متهم به عدم افزایش استانداردهای زندگی و حفاظت از حقوق قومی مالایی اکثریت مسلمان و آن را از دست داده و یک رشته از محلی به پای صندوق های رای.

پس از تعطیلات آخر هفته جلسات تحلیلگران گفت: دولت ایستاده بود و شانس کمی برای زنده ماندن.

جیمز چانه یک مالزی متخصص در دانشگاه تاسمانی گفت: بسیاری از مسلمانان ناراضی بودند با دولت و اعتقاد بر این استدلال مطرح شده توسط مخالفان آن بود که تحت سلطه قومی چینی سیاستمداران است.

“آنها می خواهند Mahathir در قدرت, و آنها می خواهند مالایی برتری” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

مسابقه بسیار حساس موضوع در مالزی. حدود 60 درصد از جمعیت مسلمان است, اما آن نیز قابل توجه قومی چینی و هندی اقلیت.

بسیاری از عصبانی بودند که دولت منتخب دموکراتیک که به قدرت رسید تا حدودی در تعهد به فشار از طریق مقدار مورد نیاز اصلاحات می تواند جایگزین بدون انتخابات.

مردم “نمی خواهد به توافق برسند و یا همکاری با هر ‘شر’ دولت شکل گرفته از خودخواه خود حفظ دستور کار برخی از نمایندگان مجلس گفت: بیانیه ای از گروه های پیشرو فعالان و دانشگاهیان.

برخی به نام برای ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی اگر چه سیاستمداران به نظر می رسد به تلاش برای تشکیل یک دولت جدید و بدون برگزاری انتخابات ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید