مالزی, رگی, هنرمند Sasi دان مذاکرات در مورد روز پدر single’, پدر, Don’

آن شده است یک سال پس از Sasi را به آمد تا با ایده های جدید خود را تک دختر ندهید. او در زمان یک سال برای نوشتن و ضبط و ریز لحن آن است. او می خواست به انتشار آن در فوریه 6 (Bob Marley تولد). سپس او کاهش یافته است این طرح است. او می خواست برخی از زمان بیشتر شاید یک ماه دیگر به او فکر می کردم به برخی از آخرین دقیقه, ترفند قبل از نشان دادن آن به جهان است.

یک ماه بعد جهان متوقف شده است.

این COVID-19 pandemic مجبور کشورها از جمله مالزی — که در آن Sasi از, به مستند. Sasi احساس آهنگ در مورد پدران نیاز به تغییرات بیشتر. “از آن الهام گرفته شده بود بسیاری از تک پدران و مادران من می خواهم به ملاقات. پس از مستند من می خواستم برای اضافه کردن چند خط به درک بسیاری از پاپا دون نانا دون و بابا دون که در خارج وجود دارد, صرفه جویی در زندگی می کند” او می گوید.

آهنگ تصویری – بخش هایی از آن به ضرب گلوله کشته شدند در طول مستند – در نهایت آماده برای راه اندازی در ژوئن 19, دو روز قبل از روز پدر. مالزی را Gayathri Vadivel و نیجریه Ibkinx باید آواز آهنگ با Sasi.

پیش از انتشار مالزی, رگی, هنرمند صحبت می کند به MetroPlus در مورد مرحله خود را به نام پدر خود در ارتباط با هند ،

گزیده:-

چگونه نام Sasi دان آمد ؟

من می خواستم به یک DJ در روز به کالج در سال 1996. من استفاده می شود به مکرر کاباره ها و ملاقات این محبوب DJ در زمان حکیم است. من تا به حال هیچ دانش DJ-ing. او به من گفت که او و یا هر حرفه ای DJ نمی خواهد که زمان به من آموخت. من به باشگاه پیوست به عنوان یک پیشخدمت. این باشگاه تا به حال این کنسول دی جی و vinyls. آن استفاده می شود به بازی بازی های ریمیکس از آهنگ های من استفاده می شود به گوش دادن به نوار کاست. برداشت من از موسیقی است. پس از DJ حکیم به نام من به او کمک کند در طول یک حزب بزرگ است. بعد تحت تاثیر قرار با من رپ مهارت های او به من گفت: “با این نوع از مهارت های شما از همین مالزی رپ در صحنه است.” من دوست داشتم که او به من به نام دان. آن را به حال یک حلقه زیبا به آن زمانی که من اضافه آن را به نام من.

آنچه که شما را وادار به نوشتن این آهنگ ؟

وجود دارد بسیاری از پدر و مادر که تنها هستند. تنها مادران و پدران به خصوص از طریق بسیاری از مبارزات. من می خواستم برای قرار دادن یک پیام جشن پدر و مادر است. این احساسی بود. اما من یک هنرمند رگی. بنابراین من می خواستم این آهنگ به سبک من. آن است که فقط یک حزب و آهنگ.

ما به عنوان خوانده شده که شما رو به عنوان “پدر همین’ از هفت سال.

(می خندد) بله ، او مانند بسیاری از کودکان تماس با پدر. و گاهی اوقات پدر همین. در واقع من در تلاش بود برای پیدا کردن عنوان مناسب برای آهنگ من. و هنگامی که او به من زنگ زد که من فکر کردم این صدا درست است. آن است که سه هجا کلمه. و شما می توانید لحن در اطراف آن است.

شما می توانید بحث در مورد تجربه خود را به عنوان یک پدر و رابطه خود را با پدر ؟

من می توانید ببینید دو نسل متفاوت از پدران است. پدر من با توجه به شرایط پس از آن تا به حال به کار زیادی است. بنابراین من نیست به صرف مقدار زیادی از زمان با او به عنوان دختر من با من است. چه الهام بخش در مورد او راه او نگه داشته خانواده با هم. برای او خانواده برای اولین بار آمد.

جهان تغییر کرده است بسیاری در 20-30 سال گذشته. اینکه پدر در حال حاضر بسیار متفاوت است. من صرف مقدار زیادی از زمان با دختر من. ما رنگ با هم. او به من می آموزد در مورد امروز آهنگ ها در iPad. و من او را نشان می دهد, آهنگ من به گوش در حالی که در حال رشد است.

مادر من استفاده می شود برای ایجاد یک آلبوم عکس جدید در هر شش ماه به طوری که ما می یاد در مورد روزهای اولیه ما در آینده است. با وجود امروز فن آوری های دیجیتال من هنوز چاپ این آلبوم از دختر من مؤمن او را از طریق آن زمانی که او بزرگتر می شود.

شما می توانید بحث در مورد ارتباط خود را با هند ؟

من یک غریبه به هند است. پدربزرگ و مادربزرگ من هستند از جنوب هند است. من گوش دادن به فیلم تامیل موسیقی. من به یاد داشته باشید سفر من به هند برای اولین بار به عنوان یک بزرگسال. آن را در 2009-10. من ملاقات کرد (فا) Harish Raghavendra در چنای. همچنین در سال 2001 زمانی که خواننده Anuradha Sriram آمده بود به مالزی, من تا به حال مشترک این مرحله با او. ما نگه داشته ، و در سال 2018 زمانی که از من خواست او را به کار بر روی یک آهنگ (‘ABCD’) با او به آسانی به توافق رسیدند. که واقعا یک لحظه بزرگ در زندگی حرفه ای من. من همچنین می دانم که چند تولید موسیقی, رسانه, مردم در بمبئی. پس من خوش شانس با برخی از دوستان خوب در هند.

کلمات کلیدی: sasi دان sasi دان آهنگ جدید, sasi دان جدید تک sasi دان, پدر, آقا, sasi در همین روز پدر, آهنگ Ibkinx sasi دان مالزی, رگی, هنرمندان, اسیایی, رگی, هنرمندان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>