مالزی جدید ساعت تاخیر در جلسه پارلمان و رای اعتماد

مالزی رهبر جدید اتحاد به تعویق افتاد جلسه بعدی مجلس بیش از دو ماه به طور موثر به تاخیر انداختن برنامه توسط Mahathir Mohamad سابق حکم داد به دنبال رای اعتماد در برابر او.

مجلس سخنران Mohamad Ariff محمد یوسف گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که قانون گذاران خواهد reconvene در 18 مه به جای 9 مارس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. او گفت: تصمیم بر نخست وزیر Muhyiddin یاسین است اما هیچ دلیلی داده شد برای به تعویق افتادن.

Muhyiddin, 72 بود و قسم خورده در روز یکشنبه به مالزی هشتمین نخست وزیر پس از تعجب خود را آخر هفته قرار ملاقات با پادشاه دربسته در محیط یک هفته از آشفتگی های سیاسی.

Muhyiddin led خود را Bersatu حزب حاکم اتحاد امید محروم کردن آن از اکثریت و باعث فروپاشی آن کمتر از دو سال پس از پیروزی تاریخی خود را در سال 2018 رییس فساد آلوده ائتلاف بود که حکومت برای 61 سال است.

Bersatu پیوست دست در دست با همان ائتلافی است که آن را سرنگون همراه با چند احزاب کوچکتر به شکل یک مالایی-دولت اکثریت. Mahathir و 94 استعفا داد اعتراض به Bersatu طرح برای کار با دولت سابق.

Mahathir سعی کردم به باز گشت اما آن را خیلی دیر شده بود به عنوان پادشاه منصوب Muhyiddin او تلقی به حمایت از اکثریت قانونگذاران.

اما Mahathir گفت که او تا به حال اکثریت پشتیبان گیری به عنوان نخست وزیر برای سومین بار. او می خواست به صورت فوری رای گیری در مجلس برای تست Muhyiddin ادعای حمایت اکثریت هشدار داد که هر گونه تاخیر می تواند حامیان او در حال القاء به حمایت دولت از روز.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از Mahathir اردوگاه در تاخیر در از سرگیری مجلس. بسیاری از مردم مالزی در حال خشم از آنچه آنها را به عنوان یک خیانت رای خود را برای تغییر در سال 2018 انتخابات با تظاهرات برگزار شد بیش از آخر هفته به “رد خائن.”

Muhyiddin یک ناسیونالیستی سیاستمدار که یک بار معروف کنایه آمیز او مالایی اول و مالزی دوم دادگاه تجدید نظر برای پشتیبانی در یک آدرس به ملت در روز دوشنبه. او رد او خائن بود و وعده داده شده به شکل یک فاسد-رایگان کابینه وجود آوردن بازگشت به قدرت ایالات مالزی سازمان ملی. چند UMNO رهبران از جمله نخست وزیر سابق Najib Razak در دادگاه به اتهام فساد مالی.

Muhyiddin دولت همچنین شامل یک خط حزب اسلامی موجب ترس بیشتر دوران اسلامی و حرفه ای تر-مالایی سیاست. قومی مالزی حساب برای 60 درصد از مالزی 32 میلیون نفر با بزرگ چینی و هندی اقلیت.

Muhyiddin و Mahathir شد اعضای سابق UMNO زمانی که آنها تشکیل Bersatu در سال 2016 در میان خشم بیش از یک فساد گسترده رسوایی مربوط به 1MDB دولت سرمایه گذاری صندوق. Muhyiddin یک زمان طولانی سیاستمدار و معاون نخست وزیر منصوب شد که نجیب در زمان قدرت در سال 2009 اما اخراج شد در سال 2015 پس از او مورد انتقاد قرار نجیب را از دست داده و به 1MDB رسوایی.

Bersatu همکاری با اتحاد امیدوارم که با یک معامله است که Mahathir در نهایت دست قدرت به رقیب سابق خود انور ابراهیم. Mahathir گفت: او احساس خیانت Muhyiddin متهم او را از مکر و با UMNO برای مدت زمان طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>