مالدیو نمی تواند رشد بدون هند: نشید

مالدیو نمی تواند رشد یا توسعه بیشتر اگر کشور رها روابط خود با هند سخنران و رئیس جمهور سابق محمد گفته است.

طی سخنانی در یک مراسم در نر روز دوشنبه به علامت گذاری دولت هند توزیع بیش از تجهیزات تناسب اندام برای 61 سلیمان در سراسر مالدیو آقای نشید گفت: “ما باید عاقلانه و پیوستن به دست با هند به طوری که ما ممکن است لذت بردن از شبیه رشد و توسعه است. این نظر من است و من اعتقاد راسخ دارد که ما نمی توانیم رشد یا توسعه فراتر از آنچه ما در حال حاضر اگر ما را رها ما رابطه نزدیک با هند است.

تاکید مالدیو حضور و نقش در اقیانوس هند منطقه آقای نشید گفت: “من نیز که برخی Maldivians و انتخاب رهبران خواهد بود عاقل و زیرک و معقول تصمیم گیری در مورد سیاست خارجی ما و رابطه ما با نزدیکترین متحدان و همسایگان نزدیک ترین و عزیزترین آنها در هند است.”

روز دوشنبه طرح بخشی از دهلی نو نزدیک به 200 میلیون MVR-ارزش پول کمک مالی و توسعه پروژه های در حال اجرا با مرد غیر از دلار 800 میلیون خط اعتباری.

همچنین بخوانید: هند, مالدیو, ثبت نام شش کلید موافقت نامه

تأکید مالدیو فرهنگی ارتباط با هند آقای نشید گفت: “هیچ Maldivian شهروند که مایل نیست” این Bachchans – به تازگی آزمایش COVID-19 – بازیابی سریع. “هر دو ما مردم خوردن برنج و کاری tandoori و بریانی. ما به تماشای Kasauti و فیلم بازیگران Shatrughan Sinha, Dharmendra, آمیتا باچان و Rekha. حتی فرهنگ ما باید قوی شباهت.”

صحبت به مناسبت وزیر خارجه Abdulla شهيد گفت: “به طور سنتی نزدیک روابط بین مالدیو و هند تقویت شده است و عمیق تر از ماه نوامبر سال 2018 است. این است که در هیچ شک با توجه به تعهد شخصی از رئیس جمهور Solih به پرورش روابط همسایگی خوب با نزدیکترین همسایه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>