مالدیو در روز شنبه متعهد $200,000 سهم به سارک تاج صندوق اضطراری پیشنهاد شده توسط نارندرا نخست وزیر با پیشنهاد اولیه 10 میلیون دلار از هند برای کمک به مبارزه با این سرعت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس در منطقه است.

 

استقبال نخست وزیر مودی امداد اورژانس صندوق مالدیو وزیر خارجه Abdulla شهید گفت: این کشور ملحق خواهد شد ابتکار عمل برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus به روز رسانی های زنده در مارس 21: بیماران مبتلا به بیماری تنفسی در بیمارستان ها نیز آزمایش می شود می گوید ICMR

“ما خوش آمدید PM @narendramodi ابتکار عمل برای ایجاد یک COVID-19 اضطراری صندوق امداد و تعهد تومان 10million. دولت مالدیو می پیوندد ابتکار عمل و تعهد تومان 200,000 به مسائل ناشی از COVID-19” آقای شهید گفت: در یک صدای جیر جیر.

نپال و بوتان در روز جمعه متعهد حدود 1 میلیون و 100 ، 000 دلار به ترتيب به سارک تاج صندوق اضطراری.

آقای مودی بعد از آن در زمان به توییتر برای تشکر از رهبران دو کشور برای سهم خود را.

“قدردانی به @PMBhutan Dr Lotay Tshering برای تصمیم گیری خود را به کمک $100,000 به COVID-19 صندوق اضطراری از طرف بوتانی دولت است.” او در توئیتر خود نوشت.

“عمیقا درک PM @kpsharmaoli را اعلام سهم NPR 10 کرور به COVID-19 صندوق اضطراری. این نشان دهنده Oli جی تعهد و حمایت خود را به مبارزه جمعی از کشورهای سارک در برابر این بیماری همه گیر” او گفت:.

آقای مودی گفت: این فوق العاده برای دیدن رهبران سارک در نظر گرفتن طرح های که در حال اضافه کردن قدرت به مبارزه جمعی علیه coronavirus.

در یک ویدئو کنفرانس در تشکیل یک استراتژی مشترک برای مبارزه با COVID-19 در امریکا, منطقه, نخست وزیر مودی در مارس 15 پیشنهاد صندوق اضطراری با پیشنهاد اولیه از 10 میلیون تومان از هند و تاکید کرد که بهترین راه برای مقابله با کروناویروس همه گیر شد و با آمدن و رشد از هم جدا.

در این بیانیه گفت: در این ویدئو کنفرانس آغاز شده توسط مودی “ایجاد یک پلت فرم برای رهبران برای به اشتراک گذاشتن تجارب در مبارزه با این بیماری همه گیر در کشورهای متبوع و نمودار کردن جمعی استراتژی برای مبارزه با تهدید COVID-19”.

تاسیس در سال 1985 امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) یک منطقه ای سازمان بین دولتی و جغرافیای سیاسی اتحادیه از افغانستان و بنگلادش و بوتان و هند و مالدیو و نپال و پاکستان و سریلانکا است.

به غیر از آقای مودی بوتانی نخست وزیر Lotay Tshering بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa Maldivian رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih نپال نخست وزیر Oli افغانستان رئیس جمهور و دستیار ویژه به نخست وزیر پاکستان بر سلامت ظفر میرزا که برای شرکت در کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی