مالدیو رسما مجدد به کشورهای مشترک المنافع روز شنبه به بیش از سه سال پس از اقیانوس هند ، مجمع الجزایر ملت ترک سازمان بیش از انتقاد از آن سابقه حقوق بشر در نظر گرفتن تعداد بلوک عضویت کشورها به 54.

این کشور جزیره ای را دوباره آمد فقط بیش از یک ساعت پس از پادشاهی متحده چپ اتحادیه اروپا پس از 47 سال از عضویت.

کشور جزیره تا به حال ترک کشورهای مشترک المنافع در اکتبر سال 2016 پس از تهدید به تعلیق بیش از آن در حقوق بشر و عدم پیشرفت در اصلاحات دموکراتیک.

این ارائه درخواست برای پیوستن در دسامبر 2018 زمانی که رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih نوشت به کشورهای مشترک المنافع دبیر کل پاتریشیا اسکاتلند.

“اصلاح فرایند در راه مالدیو هم راستا با اصول و ارزش های مشترک المنافع و ما را تشویق ملت به ادامه این مسیر گفت:” بارونس اسکاتلند به عنوان او استقبال این کشور و مردم آن به برابر شده است.

“کشورهای مشترک المنافع بودند با خوشحالی به توجه به این تحولات و خوشحال هستند یک بار دیگر به تعداد مالدیو به عنوان یک عضو از خانواده است. با هم ما را حمایت مالدیو به تحقق بخشیدن به جاه طلبی های خود را,” او گفت:.

بستری مجدد به دنبال “علت سعی و کوشش” که شامل کشور ارزیابی و مشاوره در مطابق با قوانین و روش های مورد توافق با سران کشورهای مشترک المنافع از دولت (CHOGM) در کامپالا در سال 2007. هند یکی از کشورهایی بود که حمایت این کشور بستری مجدد.

“امروز یک روز شاد برای Maldivians که ما بازگشت به خانواده کشورهای مشترک المنافع. به عنوان یک دموکراسی جوان کشورهای مشترک المنافع را بنیادی ارزش ارتقاء دموکراسی, حقوق بشر, حکومت داری خوب, multi-lateralism و صلح در جهان باقی می ماند مربوط به ما بیشتر از همیشه” رئیس جمهور مالدیو Solih گفت.

“ما سپاسگزاری اذعان به حمایت و کمک از کشورهای مشترک المنافع به Maldivian جنبش دموکراتیک و ما نگاه به جلو به حمایت از همکار عضو برای اطمینان دراز مدت جبهه گیری از این ارزش ها در جامعه ما,” او گفت:.

این دبیرخانه مشترک المنافع گفت: این ارزیابی شامل دو بازدیدکننده داشته است سایت به این کشور به دنبال بازخورد مثبت داده شده توسط کشورهای مشترک المنافع ناظر گروه بود که در حال حاضر برای انتخابات پارلمانی در ماه آوریل 2019.

اعضای متعاقبا توافق به دعوت مالدیو به ارسال یک درخواست رسمی است که آن را در 25 دسامبر سال گذشته است. کشور ارائه شواهدی از عملکرد فرایندهای دموکراتیک و همچنین حمایت مردمی برای دوباره پیوستن به.

دبیر کل پس از مشورت با تمام 53 اعضای کشورهای مشترک المنافع و بدون دریافت کردند. این کشور در حال حاضر خواهد شد بخشی از CHOGM برنامه ریزی برای کیگالی در رواندا در ژوئن 22-28.

مالدیو سفیر انگلستان فرح Faizal در حال حاضر می شود آن کمیساریای عالی مفهوم مشترک المنافع عضویت.

مالدیو پیوست مشترک المنافع در سال 1982 و عضو شد تا زمانی که آن را خارج کرد و در سال 2016.

مشترک المنافع است که یک انجمن سیاسی از 54 عضو, تقریبا تمام آنها در سابق به سرزمین های امپراتوری بریتانیا. اعضای آن توافق کرده اند به اهداف مشترک از جمله توسعه دموکراسی و صلح است.

هر کشور می تواند در پیوستن به, مدرن, مشترک المنافع. آخرین کشور برای پیوستن به کشورهای مشترک المنافع شد رواندا در سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی