مالی تظاهرات در 2 روز با وجود رئيس جمهور تماس برای مذاکرات

پلیس با شلیک گاز اشک آور شنبه در مالی را به عنوان سرمایه های پراکنده در گروه بیرون آمد برای دومین مستقیم بعد از تظاهرات ضد دولتی هجوم رئيس جمهور در آخرین تماس برای گفت و گو.

مشارکت مردم به مراتب کوچکتر از هزاران نفر که رسید از طریق خیابان های جمعه به طور خلاصه اشغال دولت ایستگاه تلویزیونی و تنظیم آتش سوزی.

حداقل سه نفر کشته و بیش از 70 زخمی در دو روز تظاهرات با توجه به یک گزارش از گابریل توره بیمارستان در باماکو. وجود دارد همچنین گزارش ها از دستگیری رهبران اپوزیسیون.

روز جمعه تحولات مشخص شده عمده تنش در حرکت رو به رشد در برابر رئیس جمهور ابراهیم Boubacar کیتا که هنوز دو سال به سمت چپ در غرب این کشور آفریقایی طولانی بی ثبات شده توسط افراط گرایان اسلامی.

Mali President Ibrahim Boubacar Keita | File

مالی رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keita | فایل | عکس های اعتباری: ایسنا

“من می خواهم یک بار دیگر به ما اطمینان مردم از تمایل برای ادامه گفت و گو و تکرار من آمادگی به همه اقدامات در قدرت من به آرام کردن اوضاع,” او گفت:.

ضد دولتی جنبش هنوز هم می خواهد مجمع ملی حل شده. نام خود را در تاریخ 5 ژوئن جنبش یا M5 نشان دهنده روز تظاهر اولین بار در زمان به خیابان یکهو. در حالی که این گروه رسما حمایت کردن از آن تماس های که Keita ترک برخی از معترضان هنوز هم می خواهید او را از دست رفته.

“در این نقطه تمام حالات ممکن است امکان پذیر است. ما در یک چرخه ingovernability,” بابا Dakono یک پژوهشگر و تحلیلگر سیاسی گفت: AP. “این در حال حاضر دشوار است می گویند که آیا رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keita هنوز هم می تواند از حمایت ارتش” به دلیل رفتار ماموران در تماس با نیروهای نمی توان پیش بینی کرد. “گفت و گو بین طرفین لازم است برای شکستن بن بست,” او گفت:.

کیتا به قدرت رسید و پس از یک رهبری عملیات نظامی برای بیرون راندن افراط گرایان اسلامی از قدرت در شمال مالی را در شهرهای 2013, برنده اولین انتخابات دموکراتیک سازمان یافته پس از یک کودتای نظامی سال قبل.

Supporters of Imam Mahmoud Dicko and other opposition political parties protest after President Ibrahim Boubacar Keita rejected concessions, aimed at resolving a months-long political stand-off, in Bamako, Mali July 10, 2020.

حامیان امام محمود Dicko و دیگر احزاب مخالف سیاسی در اعتراض به رئیس جمهور بعد از ابراهیم Boubacar Keita رد سازش با هدف حل و فصل در یک ماه-طولانی سیاسی ایستادگی کردن در Bamako, Mali ژوئیه 10 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

با وجود حضور U. N. حافظ صلح و فرانسه و منطقه ای نیروهای حمایت مالی نیروهای گروه تروریستی در ادامه به اجرای حملات.

سال گذشته به خصوص مرگبار به عنوان صدها نفر از سربازان کشته شدند, در شمال وادار نظامی در یک نقطه به برخی از آن دور افتاده ترین و آسیب پذیر پاسگاه. آن باعث انتقاد از دولت بود که دست زدن به این بحران است.

آخرین دموکراتیک انتخاب رهبر قبل از کیتا رئیس جمهور Amadou تومانی توره سرنگون شد در سال 2012 کودتا پس از یک دهه در قدرت است. این هرج و مرج سیاسی است که در گرفت متهم شده است برای ایجاد یک خلاء قدرت است که اجازه شورش اسلامی را نگه دارید در شمال. زیر فشار بین المللی که کودتا رهبر بعد از تحویل قدرت به یک غیر نظامی و دولت انتقالی که سازماندهی انتخابات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>