Mallannasagar فیدر کانال مملو

این Mallannasagar کانال آغاز شده سرشار در Erravalli در Kondapaka مندل در ساعات اولیه جمعه ایجاد وحشت در میان مردم محلی است. این کانال در ادامه به سرریز برای حدود چهار ساعت از 5 صبح تا 9 صبح زمانی که مقامات مداخله برای متوقف کردن آن است.

با توجه به منابع آب بود که پمپ از Akaram pumphouse به Murkook pumphouse به عنوان بخشی از پر کردن از Kondapochammasagar. اما در روز پنج شنبه شب منطقه دریافت برخی 94 میلیمتر بارندگی و در نتیجه جریان آب در کانال و باعث آنها را به سرریز وجود دارد و جزئی نقض در بعضی از نقاط. مقامات بلافاصله چرخش به عمل با استفاده از ماشین آلات سنگین و آورده وضعیت تحت کنترل است.

“سرریز شد مرداب و آب باران و رسیدن به کانال. وجود دارد بدون آسیب و بدون نقض,” Kaleshwaram پروژه Superintending مهندس T. Venu گفت.

CM بازدید

وزیر K. چاندراسکار رائو ساخته شده یک سفر به Kondapochammasagar در روز جمعه و همچنین در بازرسی از Murkook پمپ خانه در مندل ستاد. از سه موتور پمپاژ آب در Murkook تنها دو نفر بودند پمپاژ آب و یک سوم متوقف شد با توجه به ویژگی های گیر. سومین موتور است که انتظار می رود برای ترمیم شود در یک یا دو روز.

رئیس جمهوری تعامل با مقامات و سپس به سمت چپ نقطه.

این Godavari آب منتشر شد به 15 tmcft Kondapochammasagar در 29 مه توسط آقای چاندراسکار رائو همراه با Chinna Jeeyar Swamy. پس از فاصله حدود دو هفته از وزیر تا دوباره بازدید Kondapochammasagar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>