منچستر سیتی در مقابل آرسنال بازی به تعویق افتاد و پس از coronavirus تماس

منچستر سیتی در لیگ برتر در خانه برابر آرسنال در روز شنبه به تعویق افتاده است زیرا بازیکنان از باشگاه لندن تا به حال تماس با مالک طرف یونانی المپیاکوس پیرئوس که قرارداد coronavirus.

تعدادی از بازیکنان از آرسنال تیم ملی ملاقات کرده بود Evangelos Marinakis زیر خود را در هفته بیستم لیگ برتر دور از 32 جلسه در لندن در فوریه. 27.

Marinakis که او نیز صاحب English قهرمانی (ردیف دوم) سمت ناتینگهام فارست روز سه شنبه گفت: او قرارداد coronavirus.

در سطح جهان بیش از 116,000 مردم آلوده شده است coronavirus و بیش از 4000 فوت کرده اند با توجه به رویترز شمارش دولت اطلاعیه ها.

“منچستر سیتی را در لیگ برتر ثابت در خانه به آرسنال به تعویق افتاده است” شهر در بیانیه ای گفت.

“تصمیم برای به تعویق انداختن بازی امشب گرفته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه های پزشکی و پس از آن پدید آمده است که پرسنل از Arsenal FC آمده اند در تماس با Olympiacos صاحب Evangelos Marinakis شده است که به عنوان یک مورد مثبت از COVID-19.”

آرسنال گفت: خطر ابتلا به بازیکنان خود بود “بسیار کم” است اما آنها را دنبال پزشکی دستورالعمل.

“توصیه های پزشکی ما را دریافت کرده اند قرار می دهد خطر ابتلا به آنها را در حال توسعه COVID-19 در بسیار کم” آرسنال در بیانیه ای گفت.

“ما به شدت به دنبال دستورالعمل دولت است که توصیه می کنند که هر کسی که به تماس نزدیک با کسی که با این ویروس باید خود منزوی در خانه برای 14 روز از آخرین باری که تماس داشتند. بازیکنان باقی خواهد ماند و در خانه های خود را تا 14 روز منقضی می شود. چهار آرسنال کارکنان که نشسته بودند نزدیک به آقای Marinakis در طول مسابقه نیز در خانه باقی می ماند تا 14 روز در حال کامل” باشگاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید