مرد محکوم به ترور روابط اتهامات عنوان شده علیه در حملات بمبئی

یک تاجر شیکاگو که صرف بیش از 10 سال زندان برای حمایت از گروه های تروریستی بازداشت شده است در لس آنجلس به صورت هزینه در هند برای حملات تروریستی در بمبئی در سال 2008 که منجر به کشته شدن بیش از 160 نفر در ایالات متحده دادستان گفت: در روز جمعه.

Tahawwur رعنا پاکستان-متولد کانادا بود محکوم به جرم مربوط به 26/11 بمبئی قتل هر چند ایالات متحده دادستان تا به حال موفق به اثبات یک اتهام تروریسم است که او متصل به طور مستقیم به سه بعد داد و بیداد خود را در طول سال 2011 محاکمه.

رعنا, 59, بود, خدمت, 14 سال حبس هنگامی که او اعطا شد آزادی های اولیه از لس آنجلس زندان فدرال در هفته گذشته به دلیل بهداشت ضعیف و تقلا coronavirus دادستان گفت. او دستگیر شد و دو روز بعد و همچنان در بازداشت در لا زیرا او چهره استرداد به هند در توطئه قتل به اتهام دادستان گفت.

رعنا محکوم شد در شیکاگو ارائه حمایت پاکستان از گروه تروریستی, Lashkar-e-Taiba که برنامه ریزی شده به هند حمله و برای حمایت از هرگز انجام شده طرح حمله به یک روزنامه دانمارکی که چاپ کاریکاتور پیامبر اسلام در سال 2005. کارتون خشم بسیاری از مسلمانان به دلیل تصاویر از پیامبر ممنوع است در اسلام.

هیئت منصفه پاک رعنا جدی تر به اتهام حمایت از 10 مردانی که انجام حملات در بمبئی که به کشته شدن 166 مجروح و نزدیک به 240 و باعث 1.5 میلیارد دلار خسارت.

رعنا وکیل گفت که فریب خورده توسط مدرسه خود را بالا دوستان, دیوید کلمن Headley یک بستری تروریستی که رسم حملات بمبئی و دولت جدید شاهد که شهادت برای جلوگیری از مجازات اعدام. دفاع به نام Headley همیشگی دروغگو و کنترل.

 

رعنا متهم شد که اجازه می دهد Headley به یک شعبه از شیکاگو مهاجرت مبتنی بر قانون کسب و کار در بمبئی به عنوان یک پوشش داستان و سفر به عنوان نماینده این شرکت در دانمارک.

دادستان گفت: رعنا می دانستند Headley آموزش داده بود به عنوان یک تروریست است. Headley مشترک اطلاعات سراغ ماموریت های او انجام شده در بمبئی و از تاج محل هتل قصر که در آن افراد مسلح بعد از کشته شدن ده ها تن از مردم است.

Headley که متولد آمریکا به پاکستان پدر و آمریکایی گفت: نفرت خود را از هند به تاریخ به دوران کودکی خود را زمانی که او در مدرسه بود بمباران توسط هواپیماهای نظامی در طول جنگ بین دو کشور در سال 1971.

ماه پس از حملات بمبئی, Headley که آیا بخشی در این حملات گفت: رعنا او حتی با سرخپوستان در حال حاضر با توجه به حکم دادگاه سند است. رعنا گفت: آنها آن را سزاوار.

Headley که التماس گناه به توطئه برای قتل محکوم شد و به 35 سال در زندان است. به عنوان بخشی از تقاضای خود را در مقابله او نمی تواند از تحویل به هند است.

تنها بازمانده تروریست در حملات بمبئی به مرگ محکوم شد در هند و به دار آویخته شد.

یک درخواست برای نظر به یک مدافع بود و بلافاصله بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>