برگزار شد برای نقش در پولوما ترور مورد دستور ساخت بمب و مواد از آمازون می گوید نیا رسمی

22-سال-مبلمان قدیمی صاحب مغازه دستگیر شد و در روز جمعه از جنوب کشمیر برای او به اتهام نقش در پولوما ترور مورد برخی از ساخت بمب و مواد تحویل خانه از طریق بازاریابی آنلاین پلت فرم آمازون ارشد آژانس تحقیقات ملی (نیا) رسمی گفته است.

به نیا بازداشت فولادوند بشیر Magrey ساکن Kakapora در پولوما به اتهام کمک و ارائه تدارکات به جیش-e-محمد انتحاری عادل احمد Dar.

آژانس گفته است که دستیابی به موفقیت در پولوما حمله تروریستی مورد دستگیری Magrey. چهل CRPF jawans کشته شدند در حمله انتحاری در 14 فوریه 2019.

این مقام افزود که Magrey خریداری باتری و دستکش آنلاین. هیچ قطع اینترنت در دره کشمیر در سال 2019 که این حمله برنامه ریزی شده بود. به نیا گفت: Magrey است overground کارگر از پاکستان مبتنی بر ترور و برگ JeM.

به نیا گفت: “Magrey نشان داد او harboured در و تروریستی پاکستان محمد عمر فاروق در خانه خود را از اواخر سال 2018 تا حمله در ماه فوریه 2019 و کمک به آنها در تهیه مواد منفجره (بمب).”

این مقام افزود که Magrey سوار Dar نزدیک به نقطه ای که در آن حمله صورت گرفت. “او پایین 500 متر جلوتر از سایت که در آن حمله صورت گرفت. بعد Dar آماج بمب مملو از ماشین به CRPF اتوبوس که به کشته شدن 40 نفر از پرسنل” گفت: این مقام.

همچنین بخوانید: نیا اولین دستگیری در پولوما مورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>