در معروف 9/11 عکس می میرد از COVID-19

یک مرد عکس, فرار از دود و آوار به برج جنوبی مرکز تجارت جهانی فروپاشید فقط یک بلوک دور در سپتامبر. 11, 2001 درگذشت از COVID-19 خانواده اش گفت.

پالم بیچ پست گزارش داد که استفان کوپر یک مهندس برق از نیویورک زندگی می کردند که پاره وقت در دلری بیچ فلوریدا منطقه درگذشت و در تاریخ 28 مارس در دلری مرکز پزشکی با توجه به COVID-19. او 78.

بخشی از موزه

عکس گرفته شده توسط یک عکاس آسوشیتد پرس منتشر شد در روزنامه ها و مجلات در سراسر جهان و برجسته است در 9/11 موزه یادبود در نیویورک است. “او حتی نمی دانند که این عکس گرفته شد” گفت: جانت بثورات کوپر شریک 33 سال. “ناگهان او را به دنبال در زمان magazine یک روز و او خود را می بیند و می گوید:” آه خدای من. که من.’ او شگفت زده شد. می تواند آن را باور نمی کند.”

خانم بثورات گفت: کوپر بود ارائه اسناد و مدارک در نزدیکی مرکز تجارت جهانی غافل از دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده بود که آن روز صبح هنگامی که او شنیده ام یک افسر پلیس فریاد می زد “شما را اجرا کنند.” این عکس نشان می دهد که آقای کوپر بود که 60 در آن زمان با یک پاکت مانیل جمع شده در زیر بازوی چپ خود را. او و چند تن دیگر بودند در جان با حداکثر سرعت دویدن به عنوان یک دیوار باقی مانده از سقوط برج بافندگی در پشت آنها. آقای کوپر ducked به ایمنی به نزدیکی یک ایستگاه مترو.

“هر سال در 9/11 او را به دنبال مجله و بگو:” آن را در اینجا دوباره گفت:” جسیکا بثورات کوپر 27-year-old daughter. “او آن را به خانواده کباب, احزاب, هر کجا او می تواند آن را نشان دهد.”

سوزان گولد یک دوست طولانی مدت گفت: آقای کوپر افتخار بود عکس, خرید نسخه های متعدد از زمان و توزیع آنها را “مانند یک کارت ویزیت.”

او گفت: آقای کوپر کاهش یک کپی از عکس های چند لایه آن نگه داشته و آن را در کیف پول خود را. “استفان بود شخصیت” خانم گولد گفت.

سوزان Plunkett همراه عکاس مطبوعات که جامعی شات نوشت که او شده است در تماس با دو تن از این افراد در عکس اما آقای کوپر بود که در میان آنها نیست.

“این شرم آور است و من هرگز آگاه از هویت آقای کوپر” خانم Plunkett نوشت: پس از مرگ او در یک ایمیل به پالم بیچ پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>