Man United کامل بیش از دو برابر منچستر سیتی با 2-0 در خانه برنده

منچستر یونایتد خود را تکمیل خانه اول و دور لیگ برتر بیش از دو برابر منچستر سیتی پس از الکس فرگوسن عصر با اهداف از آنتونی رزمی و اسکات McTominay دادن به آنها 2-0 پیروزی در اولدترافورد در روز یکشنبه.

ایران را به پیروزی بیش از دوم قرار می گیرد, شهرستان برگ فراری رهبران لیورپول که در 25 نقطه مزیت حتی نزدیک به عنوان اما حتی است که تلخ و شیرین عنصر پیروزی می تواند تعدیل جشن در Stretford End.

لیورپول در حال حاضر تنها نیاز به دو برد بیشتر به گارانتی بلند خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ برای 30 سال و حتی ممکن است نیاز به کسانی که شش امتیاز اگر شهرستان موفق به ضرب و شتم آرسنال و برنلی در بازی های آینده قبل از Merseyside دربی.

ایران ممکن است تا به حال به دفاع از بخش های بزرگی از نیمه دوم اما آنها منظم در طول و مجاز شهرستان چند روشن شانس پس از مصرف سرب در 30 دقیقه از طریق رزمی پس از یک ضربه آزاد از برونو فرناندز.

ورود پرتغالی هافبک Fernandes در اواخر ماه ژانویه تبدیل کرده چلسی و اوله گونار Solskjaer را به سمت بهبود در حال حاضر بدون شکست در 10 بازی گذشته در تمامی رقابت ها.

خلاقیت و ذوق از Fernandes شده است کلید که ترقی در فرم اما وجود داشته اند بهبود در سراسر این زمینه به آمریکا نقل مکان کرد و تا پنجم هنوز سه امتیاز چهارم لیگ قهرمانان برگزار شد در حال حاضر با چلسی.

اما هیچ کس در منچستر نیاز به یادآوری است که مکان پنجم به اندازه کافی ممکن است به صورت قاره نخبگان بعد از مدت اگر شهر را دو سال یوفا بان کی مون از اروپا را تایید کرد با وجود درخواست تجدید نظر خود را.

لرزان شروع

ایالات شدند لرزان در باز کردن مراحل نشسته و اجازه می دهد فضای شهر به حرکت توپ در اطراف هافبک اما پس از تنظیم آنها شروع به استفاده از شرایطی که مجروح کوین ده بروین از شهر هافبک.

ایران را هدف باز شد راست کردن زمین تمرین با Fernandes تعجب آور شهر دفاع با یک شدت گرفته رنده ضربه آزاد بیش از بالا به رزمی که شلیک مخفیانه زیر بازو از غواصی Ederson.

این یک هدف است که خوشحال نروژی Solskjaer شده است که هل دادن رزمی برای به دست آوردن بیشتر از یک درنده غریزه و آن را یکی از چند نشانه درک خوبی بین فدراسیون و Fernandes.

“آنتونی برونو آمار اگر خاموش است. آن است که یک امتیاز به یک مدیر از یک تیم با این نگرش است. شما نمی توانید برای اطلاعات بیشتر بپرسید. آنها در حال رفتن به بهبود به عنوان بازیکن نیز گفت:” Solskjaer.

شهر Sergio Aguero تلاش حکومت برای آفساید پس از شکستن اما با برناردو سیلوا غیر منتظره ای بی اثر قهرمانان فاقد علامت تجاری خود را هافبک تسلط.

Raheem Sterling قادر به اتصال با یک کم توپ در سراسر این صورت هدف از Riyad Mahrez در یکی از معدود روشن دهانه شهرستان ایجاد شده است.

خشن شادی

در انتهای دیگر سریع دن جیمز شکست پس از روشن فوق العاده از طریق توپ از برجسته هارون Wan-Bissaka اما تصمیم گرفتند به انفجار در Ederson زمانی که او می تواند مربع توپ به یک تیم mate.

اما این بازی برای پایان دادن به در بردگان شادی برای ایالات وفادار به عنوان جایگزین McTominay مطمئن ساخته شده از نقاط رانندگی توپ را به unguarded خالص از 25 متر بعد از یک بد بخت پرتاب کردن از Ederson راست به هافبک.

“بود که یک لحظه شیرین. آن را مانند یک احساس زیبا به نمره می خواهم که در مقابل طرفداران. اما ما نمی توانیم بیش از حد انجام شده و نیاز به نگه داشتن فشار برای لیگ قهرمانان گفت:” اسکاتلند بین المللی است.

“ما اعتماد به نفس از آن اما در هفته های آینده ما باید برای نگه داشتن اجرای رفتن” او گفت:.

گواردیولا در دفاع از خود از عملکرد تیم اما برناردو سیلوا تر بود فرانک در ارزیابی خود.

“یک روز بسیار بد برای ما این است که همیشه یک بازی خاص, حتی اگر ما در حال رفتن برای عنوان. این یک بازی خاص برای طرفداران ما و ما و ما نیاز به انجام بهتر. این قابل قبول نیست که به بازی این راه و از دست دادن بود,” او گفت:.

آخرین بار ایران به پایان لیگ دو بیش از شهرستان بود و در فصل 2009/10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید