پپ گواردیولا حاضر به انتقاد از بازیکنان خود اما گفت که آنها باید انجام دهید بهتر است فصل آینده پس از منچستر سیتی تلف شانس های متعدد از دست رفته یک پنالتی بود و Oleksandr Zinchenko ارسال در 2-0 لیگ برتر از دست دادن در تاتنهام در روز یکشنبه.

اسپانیولی در زمان نزدیک به یک ساعت به نظر می رسد خود را برای کنفرانس خبری پس از بازی, باعث, بحث از یک پانسمان را برای بازیکنان خود را پس از یک ششم لیگ از دست دادن این فصل که در سمت چپ آنها 22 امتیاز پشت سر رهبران لیورپول.

اما رونالدو با دادن کمی دور bemoaning غیر منتظره ای بد روز در دفتر خود می ترسید اعتصاب نیروی کمک کرده است که شهرستان دندانه دار کردن بیش از 100 گل در تمام مسابقات این فصل است.

“آنها (لیورپول) غیر قابل توقف هستند و با بسیاری از نقاط…در حال حاضر هدف (دیگر) مسابقات و با کیفیت برای لیگ قهرمانان فصل آینده را” گواردیولا گفت.

“فاصله آنقدر بزرگ است و فصل آینده ما باید انجام دهیم بهتر است.”

شهر تا به حال 18 هدف تلاش در مقایسه با تاتنهام را سه میزبان مصرف سرب در 63 دقیقه زمانی که پاریس استیون Bergwijn volleyed خانه با خوزه مورینیو را در کنار تلاش در هدف.

با وجود بازی گذشته 30 دقیقه با 10 مردان پس از Zinchenko قرمز, کارت, شهر لذت می برد نزدیک به 70 درصد در اختیار داشتن کلی اما Sergio Aguero تلف چند شانس خوب و Ilkay Gundogan تا به حال مجازات های ذخیره شده توسط اسپرز حافظ Hugo Lloris قبل از از دست رفته نگهدار.

“ما وجود دارد در شش حیاط جعبه و ما قادر به گل گفت:” رونالدو که طرف شکست خورده اند به نمره در بازی متوالی, برای اولین بار در زمان سلطنت خود را.

“یک روز از آن خواهد شد را کلیک کنید.”

با امید خود را از یک سوم پی در پی در لیگ برتر بیش از همه بار فریاد رونالدو گفت: انگیزه بود یک مشکل نیست برای طرف او. لیگ قهرمانان نیست اولویت خود را.

“ما بازی خوبی اما ما از دست این بازی. (اسپرز) وارد (جعبه) دو بار و دو گل به ثمر رساند. من نمی باید بیش از حد بسیاری از چیزهایی برای گفتن در مورد عملکرد ما,” او گفت:.

“ما باید آن را قبول و کار بر روی آن است. ما نیاز به تجزیه و تحلیل آن است. فوتبال است که برای ایجاد شانس و چند تن. ما بازی را به نفع خود بازی. من نمی بینم عدم تمایل به برنده شدن و یا که ما دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی