منگالور مبتنی بر هنرمند Santhosh آندراده آشنایی روزمره صحنه یک بعد جدید

آن است که دید روزمره از طریق قاب پنجره از آنچه به نظر می رسد یک خانه سنتی — ساری-چادری زن stoops بیش از تلاش برای کشیدن آب از چاه. یک تصویر واقعی که در این لایه کار می کنند همچنین دارای عناصر و نقوش مدهوبنی پنهان در داخل. در یکی دیگر از قاب به افت صورتی دیوارها و بسیار تعریف پله flanked توسط دیوار با مدهوبنی نقوش نشسته است یک مرد مسن در یک مد-dhoti عمیق در فکر. بر روی راه پله نیز یک دختر کوچولو, کاملا اشغال شده در جهان است.

رئالیسم به عنوان آشکار است که هنرمند Santhosh د آندراده را forte اما بافت که این فیزیکی بوم قرض دادن به آن چیزی هستند که باعث می شود کار خود را در بنفش ایستادگی کردن. به نقطه ای که آنها را دعوت به اجرای انگشتان خود را بر روی بوم.

چه آغاز شده به عنوان یک سرگرمی های دوران کودکی — او با استفاده از به تقلید پرتره از Ganapati هانومان و عیسی با استفاده از مداد رنگی — به زودی رشد به شور و شوق. “من با وسواس ابزارهای الکترونیکی و هنوز هم هستم. من استفاده می شود به رنگ و کار الکترونیک به طور همزمان” او به یاد می آورد. و پس از به دنبال یک لیسانس خود را در هنرهای زیبا و متخصص در هنر عامیانه او شروع به نقاشی حرفه ای. پانزده سال پس از نه خیلی تغییر کرده البته به جز تخصص فنی. Santhosh عشق به محیط اطراف خود و ترجمه آن به بوم خود باقی می ماند همان.

Artist Santhosh Andrade

39 ساله که شد از Chilimbi در منگالور ترکیبی از مهارت های با درک و کار خود را. عشق خود را برای هنر مردمی شکل مدهوبنی سطوح بارها و بارها در قالب نقوش و مراجع است. “اول من برس با مدهوبنی بود که در یک اردوگاه. سپس در جایی پایین خط من شروع به مخلوط کردن هنر عامیانه با رئالیسم می گوید:” هنرمند, 33 که آثار به نمایش در Sarala را Artworld امروز. او می رود “برخی از آثار بر روی صفحه نمایش در حال نمایندگی از خاطرات دوران کودکی. دیگران را از خود و محیط اطراف. در حال حاضر ما به عنوان یک جامعه در حال از دست دادن زیبایی های طبیعی از محیط اطراف ما. با صنعتی این است که تبدیل شدن به یک واقعیت” او می گوید.

اما آنچه باعث می شود آثار خود را به ایستادگی کردن بافت ها آنها را به من قرض بدهید. هر چند از راه دور آنها به نظر می رسد فقط یک نقاشی اکریلیک به عنوان یک به نظر می رسد عمیق تر این بافت نشان داد. Santhosh این روش این است که چه چیزی باعث ایجاد این اثر است. “بنفش توسط خود غنی است. اما من اضافه کردن 10 تا 11 لایه از رنگ را روی بوم به بافت. من در ابتدا پچ رنگ در و اجازه دهید آنها را خشک. در ضمن بیشتر تکه های قرار داده شده در کنار آنها است. هنگامی که آنها در حال خشک بیشتر در لایه های از رنگ های مختلف هستند سیلی ، بیشتر لایه های بیشتری به غنای” توضیح می دهد که Santhosh, و اضافه کرد که زمانی که رنگ های مختلف قرار می گیرد و لایه های جدید سایه شکل گرفتن کرد. در آن طول می کشد او را به 10 تا 12 روز به پایان کار می گوید: هنرمند اضافه کرد که این ابزار برای همین نیز توسط او ساخته شده است.

Santhosh آندراده آثار خواهد شد بر روی صفحه نمایش امروز در ArtWorld Sarala هنر مرکز Teynampet.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>