انبه عملکرد به احتمال زیاد نصف این سال

اگر انبه شروع به ظاهر شدن در خرده فروشی میوه فروشندگان قفسه اواخر مارس این سال میوه باقی مانده است آشکار با عدم وجود آن در آغاز دومین هفته از ماه آوریل است.

دلیل فوری است و نه مستند اعلام شده توسط دولت به حفظ COVID-19 در خلیج. شرایط آب و هوایی مشخص شده توسط unseasonal بارندگی و تغییر در شب درجه حرارت شده اند ذکر شده به عنوان دلیل برای نه تنها تاخیر در هدف قرار دادن بازارهای اما همچنین یک کاهش در عملکرد.

در حالی که عملکرد محدود خواهد شد این برداشت انبه نیز باید مبهوت بیش از دو ماه آینده با توجه به کارشناسان. “انبه نیاز به یک خوب خشکسالی و زمستان سخت. اما آنها نه از آنها گفت:” C. G. Nagaraju MD کارناتاکا دولت انبه توسعه و بازاریابی شرکت Ltd. با اشاره به unseasonal باران شلاق دولت در سال گذشته و به دنبال آن نسبتا گرم و زمستان. “ما نمی بینم شب درجه حرارت شیب زیر 12 درجه در چند روز,” او گفت:. شرایط آب و هوایی تا به حال منجر به تاخیر و فقیر گل.

“به طور کلی عملکرد انتظار می رود که تنها 50 درصد این سال” آقای Nagaraju گفت. انبه باغ ها در سراسر 1.8 لاخ لاخ هکتار زمین در کارناتاکا – بیشتر متمرکز در کلار, Chickballapur, Ramanagaram و دیگر نقاط بنگلور روستایی در جنوب بخش و Dharwad و Belagavi در بخش های شمالی – می تواند عملکرد 12 تا 14 لاخ تن میوه از یک سال, او گفت:.

Rudresh کومار معاون مدیر باغبانی Mysuru گفت: شرایط آب و هوایی در سراسر کشور که مشخص شد توسط باران در ماه های نوامبر و دسامبر سال گذشته تحت تاثیر این گل روند. “ما نمی توانیم حتی 50 درصد از محصول این سال,” او گفت:. عملکرد است و انتظار می رود در محدوده 30% به 40% در Sindhura, Malgova, Mallika و Raspuri حدود 50 درصد بادامی و بیش از 60 درصد در Totapuri.

در حالی که میوه است و انتظار می رود برداشت در Ramanagaram و در دسترس در سراسر بازارهای در بنگلور در یک هفته تا 10 روز زمان و انبه از کلار و Chickballapur باید صبر کنید تا هفته اول ماه مارس به بازار به دلیل تاخیر در گلدهی در منطقه است. اما این محصول در کلار-Chickballapur بزرگترین هاب از کشت انبه در دولت شده است بیشتر تحت تاثیر انبه قیف حمله آفت در هفته اول ماه مارس. “این عملکرد در دو منطقه حتی ممکن است 15 درصد از انتظار” گفت: K. Srinivas Gowda رئيس جمهور Chickballapur انبه تولید کنندگان’ Association. “با وجود بهترین تلاش های ما برای کنترل آفات حمله آسیب در حال حاضر انجام شده است,” او گفت:.

انگشتان عبور

انبه تولید کنندگان در حال نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور که مستند برداشته شده است در آن زمان آنها برداشت محصول خود را.

تاجر فاروق پاشا از Mysuru گفت: نه تنها آنها بود آمار عملکرد ضعیف آنها ممکن است به سرفه بیشتر برای حمل و نقل اگر مستند است نه برداشته با زمان برداشت. “حتی اگر حمل و نقل محصولات کشاورزی مجاز است که هزینه حمل و نقل بالا رفته در مستند” او گفت:.

اما C. G. Nagaraju گفت: آنها در حال حاضر آغاز روند تسهیل بازاریابی مستقیم از انبه به مشتریان در بنگلور با ارائه اطلاعات تماس با آپارتمان به کشاورزان است.

غیر-انواع جدول مانند Totapuri, Sindhura, بادامی و Neelam عمدتا مصرف گیاهان پردازش که همه آنها در حال حاضر بسته با توجه به مستند. “این گونه خواهد آمد تا برای برداشت تنها تا اواسط ماه مه. پس از آن ما امیدواریم که این گیاهان پردازش بالا و در حال اجرا است. اگر نه کشاورزان در کلار و Chickballapur رنج می برند زیان بزرگ” گفت: K. Srinivas Gowda رئيس جمهور Chickballapur انبه تولید کنندگان’ Association.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر