مانیپور سانتی متر Biren سینگ هشدار افسر پلیس از اقدام قانونی

مانیپور وزیر Nongthombam Biren سینگ در روز سه شنبه گفت که اقدام قانونی علیه یک افسر پلیس او را متهم به اعمال فشار برای آزادی دستگیر پروردگار مواد مخدر.

Thounaojam Brinda یک تزئین مانیپور افسر پلیس و یک سابق اضافی سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر و امور مرزی (NAB) بود در روز دوشنبه ثبت استشهاد در ارتباط با یک جنایتکار مورد تحقیر ثبت شده علیه او توسط مانیپور دادگاه عالی.

همچنین به عنوان خوانده شده | مانیپور بحران یک موضوع خانوادگی می گوید Biren سینگ

او به یک رنگی حساب چگونه آقای Biren بود “تحت فشار” به انتشار Lhukhosei ژو به اتهام مواد مخدر بارون دستگیر شد و به همراه هفت نفر دیگر توسط تیم او در ژوئن 2018 برای داشتن 4.595 کیلوگرم هروئین 280,200 مواد مخدر و قرص ₹شبکه 5.81 لاخ نقدی از جمله demonetised ارز.

خانم Brinda گفت: فشار بوده و اعمال خود را نیز برداشت chargesheet علیه آقای ژو و سپس خدمت به عنوان رئیس منطقه خودمختار شورای (ADC) در Chandel منطقه و دیگران است.

“این اتهامات بی پایه و اساس هستند و من به مبارزه با آن را در دادگاه” رئیس جمهوری به خبرنگاران گفت.

مانیپور سانتی متر Biren سینگ می گوید مشکل سیاسی در دولت حل و فصل خواهد شد به زودی

تحقیر پرونده خانم Brinda ثبت شده بود چند روز پیش برای او “توهین آمیز” اظهارات Facebook گفته تضعیف و نقد و قوه قضائیه پس از آقای ژو بود به قید وثیقه توسط دادگاه از مواد مخدر و روانگردان عمل می کنند.

او گفت: در استشهاد است که اظهارات او در Facebook بودند با هدف مانع و یا تداخل با این دوره از عدالت و یا به علت تجويز قانون اما “منصفانه نقد رفتار و شخصیت افسر قضایی/فردی” بود که “اقدام به عنوان یک قاضی اما که نمی احترام به صندلی”.

پس از دستگیری آقای ژو یی می خواستم به صحبت با وزیر و مدیر کل پلیس اما خانم Brinda گفته بود اجازه نمی دهد او را.

مانیپور بحران سیاسی | نه MLAs از جمله سه تن از BJP, بیرون از Biren سینگ دولت

این مسئول همچنین گفت: BJP معاون رئیس جمهور را به او آمد و اقامت برای انتقال است که وزیر خشمگین بود با او برای او امتناع آزادی آقای ژو و دستور داد او را به اجازه او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>