مانیپور آماده سازی خود برای دریافت آموزش های ویژه با 1,141 از چنای

این قطار ویژه حمل و نقل 1,141 دانش آموزان و دیگران از چنای خواهد رسید در مانیپور را Jiribam ایستگاه راه آهن حدود نیمه شب روز سه شنبه. پنجاه اتوبوس در حال حاضر رسیده از ایستگاه راه آهن به آنها را به ایمفال. آنها خواهد شد به نمایش برای COVID-19 توسط پزشکان و امدادگران کمپینگ در ایستگاه.

همچنین بخوانید: یک لاخ رشته کارگران مهاجر مجموعه ای برای رفتن به صفحه اصلی

مقامات گفت که دانش آموزان و کارمندان و دیگران از جمله بیماران مبتلا به سرطان که رفت و برای درمان به کشورهای مختلف خواهد بود به ارمغان آورد به مانیپور. قرنطینه مراکز افتتاح شده است برای خوابیدن از عودت در مناطق مربوطه خود را. یک قطار از پنجاب و شهرهای نزدیک است مجموعه ای را Manipuris در مارس 13. به همین ترتیب Manipuris رشته در کارناتاکا, Gujarat, دهلی نو, Uttar Pradesh و تامیل نادو منتقل خواهد شد بازگشت به خانه تا مارس 20.

دبیر کل از مانیپور J. Suresh ببو گفت که اعضای خانواده از مسافران نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به مسافران در ایستگاه و یا قرنطینه مراکز.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

در ضمن شکایت در حال رشد از برخی از مراکز قرنطینه که مواد غذایی عرضه شده به زندانیان کافی نیست. علاوه بر این بسیاری از مراکز بدون نوشیدن آب یا تاسیسات برای شستن دست. برخی از زندانیان از یک مرکز در Sainik مدرسه در Pangei در ایمفال شرق منطقه گفت که وجود دارد فقط دو تشناب و washrooms برای 150 نفر بود که تسلیم وجود دارد در هنگام ورود با اتوبوس از گواتی آسام.

یک زندانی گفت که هیچ مناسب تخلیه یا فاضلاب سیستم با این نتیجه که آب کثیف بود مسدود است. “در واقع این مرکز قرنطینه ممکن است به زودی تبدیل به زمین پرورش برای دیگر بیماری های خطرناک” یک زندانی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>