مانیپور چرخ دنده برای ورود ساکنان از مارس 12

مانیپور وزیر N. Biren دستور دولت های منطقه به ترتیبات به قرنطینه صدها Manipuris خواهد شد که شروع به ورود در ایمفال در اعداد بزرگ از مارس 12 به بعد.

یک قطار ویژه را از 1200 Manipuris از بنگلور به Jiribam ایستگاه راه آهن در مانیپور چپ در مارس 9. گزارش های رسمی گفت که از حدود 50000 Manipuri دانش آموزان و کارگران و دیگر دولت و شرکت های خصوصی کارکنان حدود 30000 می خواهید به بازگشت به مانیپور در پی این COVID-19 شیوع. دولت است که در منطقه سبز است.

یکی از مانیپور به تازگی درگذشت در بمبئی گزارش با توجه به COVID-19 عفونت است. مقامات که از ترس کشف نشده برخی از موارد ممکن است هنوز وجود داشته باشد در مانیپور پس از باز کردن علائم قابل رویت نیست.

آقای Biren گفت که دولت همه تلاش ها برای آوردن رشته Manipuris به ایمفال. ₹12 لاخ شده بود تحریم از وزیر ارشد صندوق امداد برای تغییر از 1200 نفر در یک قطار از بنگلور به ایمفال. او همچنین درخواست کرد به همه بخش ها به دنبال پروتکل ها و نه باور نادرست در گزارش های رسانه های اجتماعی.

دولت ترتیبات ساخته شده برای شیفت 92 رشته دانش آموزان و افراد از گواتی. برخی از وزرا و MLAs نیز بعد مشغول اتوبوس به تغییر برخی از افراد از حوزه مربوطه خود را رایگان است. اما برای چهار اتوبوس های سازمان یافته توسط دولت هر مسافر مجبور به پرداخت ₹3,000 کرایه.

معاون وزیر Yumnam Joykumar گفت: “این رشته افراد باید به گواتی از جایی که آنها می تواند معطوف به ایمفال. آن است که عملی را به بهانه آنها را از دور گوشه از کشور”.

در همین حال کنگره قانونی حزب نوشته شده است نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به تغییر کارگران مهاجر از مانیپور به مربوطه متحده است. CLP رهبر Okram Ibobi گفت که حزب او پا به هزینه های حمل و نقل.

پلیس در بسیاری از دره ولسوالی ادامه دارد و به دور از مردم که نقض مقررات منع رفت و آمد محدودیت. اجرایی دادستانی در حال اعمال جریمه در شادی سواران. پلیس حفظ وجود دارد که آرامش را از حکومت نظامی و پروتکل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>