مانیپور MLA Shyamkumar رد صلاحیت

مانیپور سخنران Yumnam Khemchand روز شنبه با رد صلاحیت Thounaojam Shyamkumar به عنوان یک عضو از مجمع برای عیب.

Shyamkumar انتخاب شد و به مجلس به عنوان یک کنگره نامزد در روز 12 مارس سال 2017 از 7-Andro حوزه. کنگره تا به حال موفق به کسب 28 کرسی و BJP 21. اما BJP متحد ملی حزب مردم برای تشکیل یک دولت.

قبل از او گرفت به عنوان یک MLA آقای Shyamkumar پیوست BJP شد و وزیر جنگل و محیط زیست در دولت به رهبری N. Biren سینگ در مارس 16, 2017. او سوگند یاد کرد به عنوان یک عضو از مجمع در 19 مارس ،

15 کنگره MLAs ثبت دادخواست آقای Shyamkumar را رد صلاحیت کرد و اعلام کرد که او تا به حال نقض 10th, برنامه های قانون اساسی است. 10 برنامه میسازد پایین روند که قانونگذاران ممکن است رد صلاحیت برای ارتداد توسط بلندگو در یک دادخواست توسط هر عضو دیگر خانه. به عنوان دادخواهان خوشحال بودند با مفرط تاخیر در اختیار مورد آنها نقل مکان کرد و مانیپور دادگاه عالی و دادگاه عالی.

در 21 ژانویه سال جاری دیوان عالی کشور در حال تنظیم یک مهلت چهار هفته برای سخنرانی به دور از این مورد است. به عنوان سخنران نیست و با رعایت نظم دادگاه در مارس 18 حکم داد که Shyamkumar بود “متوقف” به یک وزیر و او نمی تواند وارد مجلس پیچیده است.

آقای Shyamkumar استدلال کرد که 10 برنامه نمی تواند استناد در مورد خود را به عنوان او یک MLA تنها در 19 مارس 2017. بلندگو دادگاه خار کنار این درخواست با استناد به چند احکام دادگاه.

روز پنج شنبه گذشته آقای Shyamkumar ارسال نامه ای رسمی به رئیس مجلس دادگاه ابراز خود “تمایل” به استعفا از مجلس است.

توسعه موظف است به عواقب سیاسی پس از چندین MLAs از بی جی پی و متحدان آن شده اند خواستار کابینه مختلط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید