بسیاری از COVID-19 موارد در جامعه آمریکا چندین مرگ و میر گزارش شده

نمرات هندی آمریکایی که آزمایش مثبت با رمان coronavirus و چند تن از آنها فوت کرده اند با توجه به اخبار و گزارش های متعدد از جامعه سازمان ها و مدیران خارج از کشور از سراسر ایالات متحده در حال حاضر جهانی کانون بیماری کشنده.

در حالی که هیچ مقام رسمی یا غیر رسمی شمارش هندی-آمریکایی با آلوده coronavirus اطلاعات موجود در سایت های مختلف خصوصی و گروه های رسانه های اجتماعی نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از آنها در نیویورک و نیوجرسی.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

این دو کشور که در بالاترین غلظت هندی-آمریکایی در ایالات متحده نیز بدترین ضربه coronavirus.

در روز دوشنبه بیش از 170,000 مردم آزمایش مثبت در این دو کشور و مرگ و میر عبور از 5700.

رهبران جامعه گفت: که هر روز به آنها پرداخته شده است گزارش های خود را به آنهایی که نزدیک و عزیز و دیگر تست مثبت است. برخی از آنها از جمله یک رئیس جمهور سابق آمریکا, انجمن پزشکان هندی تبار (AAPI) بستری در واحد مراقبت های ویژه.

همچنین بخوانید: Coronavirus هند مستند روز 14 به روز رسانی | هند برای صادرات HCQ پاراستامول به ‘COVID-19-استاندار’

جانباز هندی-روزنامه نگار آمریکایی Brahm Kuchibhotla که سابق کمک کننده به ایران, اخبار هند اخبار آژانس نفس گذشته در بیمارستان نیویورک در شب دوشنبه.

“واقعا تکان دهنده است که این اتفاق می افتد به جامعه است. نمی تواند بر این باورند که این اتفاق می افتد به ما و مردم ما می دانند” گفت: هند, آمریکا, Rajendra Dichpally.

چند رهبران جامعه هر دو در منطقه متروپولیتن نیویورک و بیشتر واشنگتن در منطقه مریلند و ویرجینیا آزمایش مثبت است.

در حالی که اکثر آنها در قرنطینه و در خانه بسیاری از آنها پذیرفته شده اند بیمارستان.

تلفنی دریافت چندین تماس

Sewa بین المللی است که در حال اجرا یک راهنما-خط در پی COVID-19 pandemic گفت که آنها شده اند دریافت چندین تماس به دنبال کمک.

هندی-آمریکایی ها مطرح کرده اند $ 204,000 در حمایت از Houston-بر اساس آن حرفه ای روهان Bavadekar است که مبارزه برای زندگی خود را در یک پشتیبانی می کند.

همسر و سه فرزندش نیز آزمایش مثبت است. یک روز پیش فدراسیون کرالا انجمن ها در شمال امریکا گفت که آن را از دست داده و چهار نفر از آن اعضای جامعه با توجه به کوروناویروس.

در دره سیلیکون هند آمریکا آن را مهندس تست شده مثبت همراه با خانواده اعضا. در حالی که بقیه اعضای خانواده خود را در آنجا ماند در داخل خانه خود را در طول این جریان مستند. او تنها عضو خانواده است که بیرون آمد و آیا مواد غذایی.

دکتر Mukul S چاندرا مدیر پزشکی قلبی مراقبت های پیشگیرانه و تحقیقات در بیمارستان میامی دره در دیتون اوهایو در یک مبارزه COVID-19. اعضای جامعه در یک درخواست تجدید نظر به دنبال یک اهدا کننده پلاسما که تست مثبت برای COVID-19 ساخته شده و سپس کامل بهبود می یابند.

با توجه به برآورد توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 1.34 میلیون تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و بیش از 74,000 که مردم از آن است. آمریکا بیشترین تعداد COVID-19 نفر در جهان در 364,723 پس از اسپانیا (136,675) ایتالیا (132,547) آلمان (102,453). بیش از 10000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده به دلیل COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید