مائوئیست سنگر و استحکامات در Odisha را Malkangiri, ‘فاسد شده’ می گویند پلیس

Securitry نیروهای Odisha ادعا می کنند برای تاسیس ‘سلطه’ در 70 درصد از منطقه در Swabhiman Anchal در دولت Malkangiri, منطقه بود که به عنوان یک سنگر و استحکامات از ممنوع شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست).

صحبت با رسانه ها در حاشیه یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام دولت بزرگترین تا کنون اسلحه و مهمات تشنج در جناح چپ افراطی گری (پخش)-منطقه آسیب دیده یک مقام ارشد پلیس تصریح کرد که مائوئیست ها’ را در این منطقه که قبلا به عنوان شناخته شده ‘قطع منطقه’ به نظر می رسد به فرو ریختن.

 

“در اوایل ژانویه ما در حال راه اندازی یک کامپوزیت در عملیات قطع منطقه شامل Odisha پلیس تازی نیروی آندرا پرادش BSF و CRPF گفت:” مدیر کل پلیس Abhay. “این به ما یک مقدار زیادی از ورودی به عنوان به چگونه مائوئیست افراط گرایان به کار گیرند. اسلحه و مهمات بهبود در طول این عملیات ها که احتمالا یکی از بزرگترین تشنج ساخته شده در پخش تئاتر در سراسر هند,” او اضافه شده است.

Swabhiman Anchal در نظر گرفته شد به عنوان یک “منطقه آزاد” توسط شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) افراط گرایان شبیه به منطقه در Bastar منطقه چتیسگر.

خوشه 151 روستا در Malkangiri, منطقه محاصره شده توسط آب از سه طرف در حالی که توده زمین متصل است با همسایه, Andhra Pradesh. حدود یک سال و نیم پیش Odisha دولت احداث یک پل بر روی Gurupriya رودخانه به طور رسمی احداث جاده اتصال به قطع منطقه است.

در سال 2008 به عنوان بسیاری از 39 پرسنل امنیتی بسیاری از آنها متعلق به آندرا پرادش پلیس تازی نیروی کشته شدند در یک مائوئیست کمین در Balimela مخزن. مائوئیست ارگ بود و در اخبار و دوباره در سال 2011 زمانی که Malkangiri, منطقه جمع آوری R. Vineel کریشنا ربوده شد. BSF پرسنل نیز کشته شدند در انفجار یک مین زمینی باعث ultras.

“ما موفق به 70 درصد از Swabhiman منطقه تحت کنترل ما” گفت: یک افسر ارشد پلیس درگیر در ضد مائوئیست عملیات در اوریسا صحبت خواست نامش فاش نشود. “جاده ها گذاشته. ما در مدت کوتاهی راه اندازی یک ایستگاه پلیس در Jodambo ایجاد کرد که تحت کنترل مائوئیست ها” افسر اضافه شده است. آینده Jodambo ایستگاه پلیس خواهد بود دوم پلیس پس از استقرار Papermetal در حال حاضر تنها عملکردی ایستگاه پلیس در قطع منطقه است.

بر اساس صدا ره گیری و همچنین هوش ورودی و نیروهای امنیتی تا به حال آموخته است که شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) افراط گرایان شد و در بازگشت در منطقه افسر تأکید کرد.

طبق تشنج لیست یک INSAAS نور, مسلسل سه INSAAS تفنگ سه تفنگ لوله کوتاه سبک sten اسلحه SLR تفنگ تپانچه 202 دور از 5.56 mm مهمات LMG مجلات و مواد منفجره بودند در میان سلاح های بهبود. اسلحه حمل و نقل است که گفته می شود عمده تکان خوردن به مائوئیست ها در این منطقه است.

کامپوزیت عملیات با کد نام Swabhiman انجام شد بین ماه های ژانویه 8 و 13. در طول دوره پرسنل امنیتی نگه داری دور ساعت. در مجموع 32 تیم شرکت کرده بود با نیروی جنبش هدایت GPS مبتنی بر فن آوری است. از آنجا که این منطقه کوچک بود وجود دارد یک خطر واقعی از پرسنل امنیتی از دست دادن زندگی خود را در ‘دوستانه’ آتش کشیده شده است.

این عملیات ها که با هدف ارائه پوشش امنیتی در قطع مناطق برای ساخت و ساز جاده یک فعالیت است که مخالف بود توسط مائوئیست ها. اتصال در منطقه است که انتظار می رود به توسعه به منطقه از راه دور.

کامپوزیت عملیات نیز القا حس اعتماد به نفس در محلی قبایل را که در ژانویه 25, برداشت نادر و جدال با مائوئیست ها بودند که در مخالفت با پروژه های توسعه است.

به گفته پلیس حدود 300 شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) کادرهای فعال هستند در Odisha با اکثریت آنها حدود 200 آینده از چتیسگر. برخی از 30 و یا پس ultras هستند که از اوریسا در حالی که بقیه از آندرا پرادش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر