‘مارانا توده” رقصنده V بی نظیر پیروزی ‘در امریکا استعدادهای درخشان: قهرمانان فصل 2

پس از خود را پر انرژی عمل می کنند این تیم بود در مرحله تکان دادن عصبی, انتظار برای اعلام بزرگ. هنگامی که آن را پس از یک سکوت سکوت بود یک انفجار از هیجان اشک و تشویق ایستاده در لاس وگاس استودیو. 34-عضو گروه رقص از حاشیه بمبئی V بی نظیر بود برنده america’s Got Talent: قهرمانان فصل 2.

رقصندگان در سن 12 تا 27 بودند تبلیغ می شود مورد علاقه خود با نشان دادن قضات — Simon Cowell, هایدی کلوم Alesha Dixon و Howie Mandel. آنها به ویژه هنگامی که آنها شرکت در فصل چهارم از واقعیت نشان می دهد, رقص همراه در سال 2018 است.

 

لحظات پس از برنده شدن نشان می دهد این گروه گفت: در Instagram: “این یک احساس غرور بسیار زیاد هنگامی که شما یک شانس به نمایندگی از کشور خود را در [یک] پلت فرم بین المللی با یک گروه [که] مانند خانواده است.” بازیگران Ranveer Singh and Akshay Kumar تبریک گفت این گروه در رسانه های اجتماعی. در نشان می دهد و در فصل دوم آقای مندل به گروه طلایی زنگ بالا بردن آنها را به نیمه نهایی. “من می دانستم که V های بی نظیر و خاص بود از لحظه ای که راه می رفت روی صحنه. با تشکر از شما برای باز کردن جهان به ما. شما شایستگی این باور نکردنی لحظه ایم” آقای مندل.

سازمان دیده بان عملکرد خود را از مارانا توده اینجا.

 

ویدئوها از V بی نظیر رفت و ویروسی در هفته منتهی به فینال, به ویژه یکی در مارانا جمعی از Rajinikanth را Pettaتشکیل شده توسط Anirudh Ravichander. قبل از این نتایج بودند در خارج فینالیست به عملکرد و V بی نظیر را انتخاب Tattad Tattad از Goliyon ki Rasleela Ram Leela, جفت شدن با تراویس بارکر درامر گروه راک Blink-182.

این گروه قبلا به عنوان شناخته شده و بی نظیر اما یک زن و شوهر از سال پیش بعد از یکی از بنیانگذاران Vikas گذشت به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات آنها تغییر نام خود V بی نظیر (Vikas بی نظیر).

این گروه تاسیس شد توسط Vikas همراه با Omprakash Chauhan در حال حاضر مدیر. آنها قبلا نیز شرکت در فصل اول از america’s Got Talent: قهرمانی تامین امنیت مقام چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>