‘مارانا توده” رقصنده V بی نظیر برنده شدن در آخر از ‘america’s Got Talent: قهرمانان فصل 2

هندی, رقص های گروه V بی نظیر را به مبارزه طلبیده همه شانس برای برنده شدن در این عنوان از america’s Got Talent: قهرمانان فصل 2به عنوان جوانان در اشک را شکست در مرحله نتایج اعلام شد.

به عنوان مجری تری خدمه نشان داد برنده تمام قضات Simon Cowell, هایدی کلوم Alesha Dixon و Howie Mandel به هند, جوانان و تشویق ایستاده به عنوان مخاطب تشویق و هو کشیدند برای محبوب شرکت کنندگان است.

 

چند فیلم از V بی نظیر رفته بود ویروسی در هفته منتهی به فینال, به ویژه هنگامی که آنها انجام موثر روال به مارانا جمعی از Rajinikanth فیلم Petta, که تشکیل شده بود Anirudh Ravichander.

سازمان دیده بان عملکرد خود را از مارانا توده اینجا.

 

V بی نظیر متشکل از نزدیک به 30 رقصنده بیشتر از بمبئی که قبلا به نظر می رسد در فصل 14 از america’s Got Talent و چهارم نقطه که یکباره آنها را به شهرت بین المللی. آنها تا به حال شرکت در چندین هندی رقص واقعیت را نشان می دهد و همچنین.

قبل از اینکه نتایج اعلام شد و همه فینالیست به یک عملکرد نهایی و V بی نظیر را انتخاب Tattad Tattad از Goliyon ki Rasleela Ram Leela, جفت شدن با تراویس بارکر درامر گروه راک Blink-182 برای عمل خود را.

چند افراد مشهور مانند آکشی کومار و Ranveer Singh خواست آنها را قبل از فینال. Ranveer که آهنگ Tattad Tattad یکی از گروه رقص اجراهای گفت: در فیلم “من بسیار خوشحال هستم که V بی نظیر را ساخته اند آن را به فینال america’s Got Talent. من می خواهم به من بهترین آرزوهای خود را به این گروه. من فقط می خواهم بگویم که هر چه به دست می آورد در صحنه جهانی بی سابقه است. به انجام آنچه شما انجام داده اید در صحنه جهانی در چنین مد های دیدنی و جذاب شما باید برنده قلب از تمام ملت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>