Margi Vijayakumar است که برازنده به عنوان شاهزاده خانم Damayanti

Margi Vijayakumar را Damayanti است همیشه در حال تکامل شخصیت. در ابتدا او یک نوجوان شاهزاده خانم لذت بردن از این شرکت از دوستان خود. زمانی که او می شنود در مورد Nala خوش تیپ نجیب و شجاع پادشاه Nishadha, Damayanti کشیده شده است به او حتی اگر او هرگز او را دیده. طلایی قو به عنوان مسنجر در داستان عشق خود. پس از آن او می شود Nala همسر و تکامل می یابد به یک سخت کوش و عملی و باهوش ملکه می فرستد که کودکان خود را به ایمنی از پدرش کاخ هنگامی که Nala شروع به از دست دادن یک بازی تاس. زمانی که Nala است واگذار پادشاهی خود را و ثروت Damayanti آیا قلب از دست دادن نیست. در نهایت آن است که عزم خود را و عقل است که به او کمک می کند تا پیدا کردن Nala و پیوست شود با او.

Vijayakumar طول می کشد مخاطبان به عمق هر یک از این جنبه از Damayanti شخصیت در چهار روز از برگزاری Nalacharitham. با توجه به Bharata نویسنده Natya شاسترا, جوهر از اقدام و یا abhinayaکه به معنای واقعی کلمه به معنی “شخصیت را به خط مقدم’.

Vijayakumar که به تازگی بازنشسته شده به عنوان اصل مشهور Margi تئاتر در تریواندروم متولد 60 سال پیش هفتم از هشت فرزند به Velayudhan Nair و Lalithamma در Thonnakkal نزدیکی تریواندروم. پدر او مدیر یک مدرسه ابتدایی و تضمین آموزش و پرورش خوب برای همه فرزندان خود را. Vijayakumar تا به حال مختصری از قرار گرفتن در معرض Kathakali بازیگری در یک مرکز آموزش تاسیس و سپس up-and-coming Peethambaran اما از سال 1975 او آموزش دیده تحت thespians Mankulam ویشنو Namboothiri و Enchakkaattu Ramachandran در Margi.

عملکرد قبل از ازدواج

برای ازدواج خود عملکرد در Vivekananda موسسه فرهنگی در تریواندروم Vijayakumar بود به بازی Rugmini اما تصمیم به بازی Rugmi قهرمان برادر. با توجه به فشار فیزیکی او ناخودآگاه در طول عملکرد و گورو Mankulam دلداری او گفت که او خواهد درخشش در نقش. او در ادامه برای تبدیل شدن به مورد علاقه شاگرد افسانه ای Kalamandalam کریشنان Nair سپس استاد مدعو در Margi که او را آموزش دیده در تمام نقش های برجسته در Kathakali.

در طول سال Vijayakumar سرآمد در همه آنها اما او می شمارد Urvashi نقش بعدی تنها به Damayanti. زمانی که Urvashi توصیف آرجونا را فریبندگی در جزئیات بزرگ به دوست بازیگر برای تجسم خود را از هیکل و رفتار در تمام آن عظمت است.

Vijayakumar دلخوشیها در نشست چالش های بازی چندین خلق و خو به طور همزمان به عنوان در مورد Mohini در Rugmangadacharitham. از یک سو در برهما دستور او را به دیدن که پادشاه Rugmangada اجازه می دهد تا خود را Ekadasi مراسم به قطع شود. از سوی دیگر او فوق العاده آشفته در مورد انتقال به پادشاه وحشتناک جایگزین نیاز به سر بریدن پسر مورد علاقه خود را.

واقع بینانه تصاویر

در ارائه Poothana در Poothanamoksham, Vijayan نمی کند, استخدام, عمل معمول برگزاری یک عروسک به نمایندگی از نوزاد کریشنا; او باعث ایجاد این تصور که Lalitha نگه داشتن کودک و تغذیه او با قرار دادن پارچه پوشش سر خود را بیش از او به آرنج چپ به تصور Poothana برگزاری یک کودک.

در Kalyanasaugandhikamکه در آن Bhima میان آورده و در خلق و خوی رمانتیک یک گل معطر از آسمان می افتد که میان آورده میدارد و نشان می دهد به Bhima. Vijayan ارائه توالی کامل و بدون نیاز به یک گل به پرتاب شود بر روی صحنه است.

آیا Sairandhri, ساتی, Kirathasthri, سیتا, Rugmini, Subhadra, لاکشمی, میان آورده و یا Kunthi, Vijayakumar است قادر به قرض دادن یک لبه به عملکرد. و به تازگی او شروع به گسترش مجموعه خود با مرد قوی نقش مانند که از Sudeva در Santhanagopalam.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>