حاشیه کاهش در نسبت جنسی در Telangana

جنس زن نسبت Telangana نشان داده است حاشیه ای کاهش تا پایان ژانویه در 2019-20 نسبت به دوازده ماه از سال گذشته هر چند این ارقام به مراتب بهتر از میانگین ملی است.

عملکرد شاخص های کلیدی از سلامت سیستم اطلاعات مدیریت وزارت بهداشت و رفاه خانواده نشان می دهد که در برابر 957 دختر کودکان متولد شده در Telangana در 2018-19 برای 1,000 پسر نرخ تولد دختران در 2019-20 شد 950. میانگین ملی از کودکان بود 925.

در مجموع 5.3 لاخ کودکان هر دو جنس نر و ماده متولد شد, در Telangana در 2018-19 و 4.82 لاخ تا ژانویه این سال است. از نگرانی بود که این افزایش در گزارش هنوز تولد بیش از 450 سال جاری بود اما نسبت به نقش نهادی تحویل پس از اجرای KCR کیت برنامه دولت است. تحویل در بيمارستان های دولتی بالا رفت و پس از برنامه راه اندازی شد که منجر به ضبط تمام موارد هنوز تولد. در غیر این صورت آنها رفت و مورد توجه قرار گیرند ولی در بیمارستان های خصوصی.

بیشترین تعداد دختران متولد شده در خممم و پددپللی مناطق در هر دو سال. بالاترین در Yadadri – کریمنگر منطقه در این سال است. دختر کودکان متولد شده در خممم در 2018-19 شد 1,057 اما این افزایش به 1,177 این سال است. از سوی دیگر سرعت خود را تضعیف از 1,031 سال گذشته به 1,012 این سال در پددپللی.

سرپرست بیمارستان گفت: ولع مصرف برای یک نوزاد پسر در خانواده کوچک هنجار راند پدر و مادر برای دلسرد کردن دختر بچه ها. از این رو مشکل foeticide. یک جامعه کسب و کار تنها می خواستم نر کودکان در حالی که یکی دیگر جامعه به دنبال حجم زیادی از خانواده ها بدون در نظر گرفتن جنسیت. چشم انداز توپخانه پایین مقدار بسیار عظیمی به عنوان مهریه در ازدواج یکی دیگر از عوامل است که رفت و در برابر دختران است. در واقع خدمات ازدواج دعوت برنامه های کاربردی به تعمیر ازدواج اتحاد تنها در صورتی که پدر و مادر از اموال متعلق به ارزش ₹ 2 کرور و درآمد ماهانه ₹ 2 لاخ.

سال 2019-20 نیز شاهد افزایش مرگ و میر مادری بعد از زایمان و سقط جنین. پزشکی و برادری است و به طور کلی استقبال سقط جنین به عنوان یک ابزار برای کنترل جمعیت, اما آنها همچنین یک نتیجه از بارداری های ناخواسته است.

درصد از زنان باردار که تست مثبت میان همه زنان غربالگری HIV می آیند در این سال از 2.1 در 2018-19 به 1.7 این سال است. تعداد کل نوزادان مرگ و میر گزارش شده نیز پایین آمد از 3,675 به 2,408 فتح کرد گرفته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>