گل همیشه بهار کشاورز مجموعه مدل

این گل همیشه بهار مزرعه از یک septuagenarian مهندس شیمی در Edayaranmula نزدیکی Aranmula است کاشته دانه از امید در کشاورزان به دنبال جایگزین کشاورزی فرصت ها در مرکزی Travancore.

N. K. کریشنان Nair 72 ساله لیبی-می توان یافت که کشت گل جعفری در 40 سنت است و یک منبع الهام برای بسیاری از.

او گل همیشه بهار مزرعه تهیه گل به فروشندگان در Kozhencherry و Chengannur در طول مستند دوره با عرضه از تامیل نادو و کارناتاکا خشک.

از 1000 نهال

آقای Nair گفت: مردم تصمیم گرفتند به صورت محلی رشد گل با تامیل نادو و بنگلور شاهد افزایش سنبله در COVID-19 موارد است.

پیش بینی اختلال در عرضه گل از کشورهای همسایه پس از همه گیر شیوع آقای Nair تهیه 1,000 ترکیبی داودی نهال از بنگالور در ₹5 برای سه روز نهال در هفته قبل از این مستند در ماه مارس است.

نهال شد علمی کاشته شده در طرح خود را در Edayaranmula.

آقای Nair شخصا تمایل باغ و گیاهان در بلوم در دو هفته.

“گل همیشه بهار کشاورزی ساده است. ما باید به آماده سازی زمین برای کشت و کاشت نهال, آب آنها و اعمال کودهای آلی. آن را بدون نیاز به آفت کش ها در همه به عنوان آفت هجوم تقریبا صفر است. هورمون درمانی می تواند به بهبود محصول تا حد زیادی” او گفت:.

آقای Nair گفت که او تا به حال تهیه شده است 10 تا 12 کیلوگرم گل را به فروشندگان روزانه در ₹70 کیلوگرم در شش هفته گذشته. گل هزینه می تواند به ₹150 تا 170 یک کیلوگرم بسته به تقاضا است.

او در حال حاضر کاشته دیگر از 3000 نهال در مجاور 80 سنت و در حال برنامه ریزی برای گسترش مزرعه به دو هکتار طرح در این روستا به زودی.

آقای Nair گفت که او دریافت سوالات از افراد علاقه مند به پرورش گل و امیدوار بود بسیاری از مصرف تا گل همیشه بهار کشاورزی در این منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>