‘مارک تامپسون دیدنی علم نشان می دهد’ متشکل از علم تظاهرات برای کودکان خواهد جریان آنلاین

از یک مشاهده از طریق کاسه پر چسبناک روغن نباتی (و ذهن شما هیچ چیز دیگری تا آنجا که چشم من برو) بر اساس UK-ستاره شناس, پخش و مربی Mark Thompson, شلاق شفاف لوله آزمایش: آيا اين سحر است ؟ او می گوید:. او گفت: این را چند بار و نمی خواهد ذهن تکرار با توجه به این عبارت از خود نشان می دهد. “سحر و جادو نیست, آن علم است.” از طریق این آزمایش ساده او توضیح میدهد که چگونه خواص مواد از یک شی تغییر بر اساس متوسط آن در است.

مارک تامپسون دیدنی علم نشان می دهد فیزیکی نشان می دهد که شامل بی ادعا و در عین حال جذاب (دفعات بازدید: جذاب) آزمایش های علمی برای کودکان بالاتر از سن چهار. به عنوان مورد با هر چیز دیگری در این نمایش نیز به رسانه آنلاین — و این بار آن را در دسترس است برای مخاطبان جهانی در قالب یک جریان زندگی می کنند. تخته سنگ سفید در همکاری با همدستی تئاتر شرکت در آوردن یکی نشان دادن به کودکان در همه جا در تلاش برای یادگیری مفاهیم علوم تجربی و سرگرم کننده است.

علامت که در زمان به نجوم از سن جوان خود را شناخته شده است عمومی نجوم سخنرانی برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان. او ارائه شده نشان می دهد تلویزیون در سی و نوشته شده است و نه کتاب در نجوم تا تاریخ. “شور و شوق من برای آسمان شب زمانی آغاز شد که پدر من در زمان من را به محلی astronomy club زمانی که من 10 سال است. من تو را دیدم زحل را با تلسکوپ و آن را به من فوق العاده هیجان زده در مورد فضا” را علامت می گوید.

اما علم نشان می دهد که یک انحراف. آن ابداع شد در تلاش برای درگیر کردن خانواده ها است. او می گوید: “من تو را دیدم حباب انسان (Louis مروارید) در ادینبورگ حاشیه جشنواره است که نشان می دهد باد حباب های مختلف برای یک ساعت. بچه ها آن را دوست داشت و پس از آن بود که من فکر کردم در مورد یک نمایش با یک ساعت از علم تظاهرات.” انجام شده برای اولین بار حدود چهار سال پیش نشان می دهد تا پس از به دست آورد, توجه, اطراف تئاتر در انگلستان است.

Mark Thompson

صحبت از نشان می دهد که در دسترس خواهد بود به جریان او ذکر چند نمونه: “در این نمایش خاص من توضیح دهید چه یک واکنش شیمیایی است که با تولید ستون فوم با استفاده از جت های بخار, من صحبت کردن در مورد چگونه موشک کار می کنند و این نشان می دهد با استفاده از کوچک فیلم کپسول و توضیح آنچه مورد نیاز است برای ایجاد یک آتش سوزی با استفاده از هیدروژن انفجار و آتش گردباد.” آن را طول می کشد حدود دو ساعت به آماده شدن برای نشان می دهد. این مواد شیمیایی مورد نیاز برای آزمایش مخلوط شده و آماده نگه داشته و تجهیزات آزمایش قبل از شروع نشان می دهد.

“این نشان می دهد همواره بخش بزرگی از کودکان اما زیبایی از علم است که اگر کودکان یا بزرگسالان را درک نمی کنند و پس از آن من نیاز به استفاده از کلمات مشابه برای همه آنها. من با استفاده از مادرم به عنوان یک آزمون. او نه یک دانشمند بنابراین اگر او می تواند آن را درک و پس از آن خواهد شد دیگر بزرگسالان و کودکان” علامت آمده است.

بلیط برای مارک تامپسون دیدنی علم نشان می دهد که جریان در جولای 10, 6.30 pm در قیمت ₹708 از جمله GST و در دسترس هستند در خودی.در

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>