Mashrafe Mortaza مراحل پایین به عنوان بنگلادش ODI کاپیتان

بنگلادش سرعت کاسه Mashrafe Mortaza یکی از بزرگترین ستاره های ورزشی, پایین پا به عنوان کاپیتان ملی یک روز طرف در روز پنج شنبه احتمالا پایان دادن به خود را حرفه ای بین المللی.

روز جمعه 50-بیش از بازی برابر زیمبابوه در اینجا بود که آخرین بار او را به عنوان کاپیتان گفت: 36 سال است که در حال حاضر یک کار جدید به عنوان یک عضو از مجلس.

در دسترس برای انتخاب

Mashrafe گفت که باقی می ماند در دسترس برای انتخاب به عنوان یک بازیکن اما انتخاب تحت فشار هستند را در خون تازه پیش از سال 2023 جام جهانی در هند.

“من می خواهم برای تشکر از Bangladesh Cricket Board (BCB) برای حفظ اعتماد به نفس در من برای یک دوره طولانی” گفت: Mashrafe. “من سعی خواهد کرد به من به عنوان یک بازیکن اگر من این فرصت را.”

Mashrafe تا به حال بازی نیست هر ODI از سال گذشته که در جام جهانی تا زمان زیمبابوه سری. او ادعا کرد سه ویکت در دو بازی اول.

بنگلادش برنده هر دو بازی را غیر قابل بحث 2-0 سرب در سری.

Mashrafe گفت: این تصمیم به بازسازی این تیم برای جام جهانی بعدی او را متقاعد کرده است.

“تا دیروز من مردد اما امروز صبح من فکر کردم که به اندازه کافی’,” او گفت:.

Mashrafe که تا به حال هفت عملیات بر روی زانو های خود را اذعان کرد که او تا به حال شانس به بازی ،

وضعیت فرقه

کاسه دارای وضعیت فرقه ای در بنگلادش برای نقش خود در این تیم از بین المللی شلاق پسران به تبدیل شدن به یک مورد احترام محدود اور طرف.

او به رهبری بنگلادش به 49 برنده در 87 بازی او بنگلادش یکی از موفق ترین روز کاپیتان.

Mashrafe نیز منجر بنگلادش به 10 Twenty20 برنده قبل از بازنشستگی از این فرمت در سال 2017. او بازی کرده است و یک تست از سال 2009 به دلیل مصدومیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>