با ماسک محو از مغازه های زیر COVID-19 هشدار زنان در Odisha را کاتک منطقه آمده اند رو به جلو برای تولید ماسک و خریداران در روستایی جیب آگاه در مورد اهمیت ماندن sanitised.

150 عنوان بسیاری از زنان در دو بلوک از کاتک هستند دوخت بیش از 5000 ماسک در هر روز. این ماسک ها به فروش می رسد در ₹10 در هر قطعه و سترون می توانید در خانه.

“در حالی که تولید ماسک ما اطمینان از این محل به طور کامل ضد عفونی و زنان خود را به پوشیدن ماسک. ما تا کنون عرضه شده 1,2000 قطعات. سه زن خود-کمک به گروه های درگیر در تولید ماسک” گفت: Rina Moharana از Maa پرسپولیس تهیه کننده ،

“ما تا به حال مطرح ایده ساخت احتیاطی ماسک زمانی که افزایش موارد آنفلوانزای خوکی تا به حال باعث وحشت. در حال حاضر پس از COVID-19 اعلام شده است همه گیر زنان است که بخشی از گروه خودیاری باید شروع به ساخت ماسک که در خواست بزرگ هستند” گفت: Bipin تار و مار معاون اجرایی Odisha توسعه روستایی و بازاریابی جامعه (ORMAS).

اگر چه این ماسک ها که دوخته شده توسط زنان SHGs نمی دیدار با استانداردهای پزشکی آنها بسیار مفید در مقایسه با دستمال استفاده شده توسط مردم خود را برای پوشش بینی و دهان گفت: آقای تار و مار.

“به غیر از تولید ماسک های زنان گروه نیز به طور منظم حساس و موها مردم از آمدن به آنها را خرید,” او گفت:.

این ORMAS ارائه آموزش ها و ماشین آلات در حالی که زنان SHGs درگیر در دوخت ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی