‘Maska’ نقد و بررسی فیلم: Saccharine cloyingly شیرین و امن

وجود دارد یک صحنه در Maska که منجر مولانا (Prit Kamani) است علامت توسط یک قاضی, Boman Irani (با بازی خودش) در یک اقدام رقابت است. همه برای تلاش بیش از حد سخت به عمل — zyada سلام mehnat (آن بیش از حد نیست) به عنوان او آن را قرار می دهد. این فیلم درباره مولانا مایل به اجازه رفتن از میراث خانوادگی به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر — نیز چیزی شبیه به آن. همچنین به معنی ادای احترام به بمبئی یاد Irani کافه های شیرین است اما cloyingly ، ادای احترام به جامعه پارسی می شود بیش از حد آسیب دیده و ساختگی از خود به خود است و ترجیح می دهد در سطح باقی می ماند به جای در نظر گرفتن یک شیرجه عمیق.

جای تعجب نیست که برای کشش طولانی در شروع وجود دارد یک حس قطع این که آیا آن است که با افراد و یا روابط خود را با هر یک از دیگر. Manisha Koirala نقش دیانا مولانا با ظریفانه بیش از حد بالا خروج از مرکز (می توانید هر Parsi نمی شود انجام می شود که در راه است؟) و یا برای که ماده Javed Jaffrey به عنوان پدر مرحوم Rustom. هنگامی که به تصویر کشیدن Parsis فراتر از لهجه ها و عبارات گرفتن? این Punjabiyat از مولانا دختر Mallika چوپرا (نیکیتا Dutta) احساس می کند فقط به عنوان تمرین. Kamani می آید تا با یک صادقانه به نوبه خود اما آن Abhishek بانرجی در یک پیاده روی در نقش به عنوان یک مدیر ریخته گری که livens تا چیز.

Maska

  • کارگردان: Neeraj Udhwani
  • بازیگران: Manisha Koirala Prit Kamani, Javed Jaffrey, Nikita Dutta شرلی Setia
  • داستان: جوان مولانا می خواهد به اجازه رفتن از میراث خانوادگی به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک بازیگر
  • زمان اجرا: 1 ساعت و 51 دقیقه

همه چیز را دلگرم به نوبه خود در جایی در وسط به عنوان مولانا جنگ بین کافه و حرفه ای اما به زودی keels به دور از احساسات است. در نهایت من بزرگ باقرقره با این فیلم است که آن را مردد برای راحتی و آسایش معمولی از قطعیت سختی ها و رادیکال. بود آن خانه و خانواده و میراث رویاها و تماس و یا حتی وقتی که می آید به مسائل مربوط به قلب است. آن مردد به صورت مستقیم و باریک و پخش بیش از حد امن است. چرا حفظ تاریخچه باید یک بار برای آینده ؟ چرا نمی تواند خود را میراث و هویت فردی شرکت وجود دارد ؟ چرا نمی توانید رویاهای بود وفراهم بهتر با واقعیت ؟

در این خانه محدود بار این فیلم ترک شما احساس دلتنگی برای بمبئی خانه های شما استفاده می شود به برخورد در پیاده روی. بیشتر از همه آن را مشتعل یک ولع مصرف برای کسانی که نرم نان slathered با تپه از کره و فوق العاده چای شیرین در Irani کافه. و همچنین کسانی که فنجان کوچک Bournvita چای و قهوه به فروش می رسد در چرخه چرخ دستی در اواخر شب و در ساعت اندکی از صبح امروز در یک شهرستان که هرگز به خواب. به جای استفاده می شود هرگز به خواب. امیدوارم که به زودی آن را از خواب بیدار دوباره.

Maska در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید