در صوتی اندازی Vijay را ‘استاد’ روز یکشنبه برگزار می شود شب بازیگر نگه داشته و سیاسی خود را با اشاره به یک خط “قوانین باید فرموله شده بر اساس نیازهای مردم به جای استفاده از فریم قوانین و وادار کردن مردم به آن چارچوب است.”

این بازیگر به جای تمرکز بر بحث در مورد این فیلم در این مراسم بود که در مقایسه با رویدادهای تبلیغاتی برای Vijay قبلی فیلم. استاد صوتی راه اندازی شد و همچنین محدود به فقط بازیگران و خدمه در یک رویداد خصوصی نگه داشتن در ذهن coronavirus را بترساند که شایع است در سراسر کشور است.

همچنین بخوانید: ‘Vaathi حمله’: سوم واحد از Vijay را ‘استاد’ منتشر شد

Vijay اول صعود از این مرحله و شکست را به بداهتا رقص با Shanthanu Bhagyaraj و Anirudh Ravichander.

آغاز سخنرانی خود با او در حال حاضر معروف ‘En nenjil kudi irukkum” خط او اظهار داشت که او عمیقا ناراحت است که طرفداران خود را نمی تواند دعوت به راه اندازی.

“با توجه به حوادث رخ داده در طول Bigil رویداد (که در طی آن برخی از طرفداران مجروح شدند) و اقدامات ایمنی را دنبال کرد (با توجه به کروناویروس گسترش) ما تا به حال برای انجام یک رویداد خصوصی. من با عرض پوزش و با تشکر از شما مثل همیشه.”

ستایش Anirudh برای نمره عالی این بازیگر پس از آن نشان داد او تعجب که چرا co-star Vijay Sethupathi توافق به بازی بازی های تبه کار در ‘کارشناسی ارشد’. “Sethupathi در حال حاضر تبدیل به یک فرد که نمی توان نادیده گرفت. من رفتم و از او خواسته خودم و او به من بسته کردن پاسخ این دلیل است که من می خواهم به شما بسیار سپاسگزارم.’ Vijay Sethupathi نیست فقط سهم من اما نیز با توجه به فضایی برای من در قلب خود را.”

Vijay همچنین بازگشت Sethupathi را زودتر بوسه در مجموعه, با بازگشت بوسیدن و عشقبازی کردن به گونه اش در پایان این مراسم است.

او همچنین تشکر از شرکت کنندگان Jagdish و Lalit و عمویش خاویر Britto که تولید کننده اصلی ‘استاد’ و پس از آن نامیده می شوند مدیر Lokesh Kanagaraj یک “جای تعجب کوچک’ : “او استفاده می شود به کار در یک بانک و فراموش فیلم کوتاه در وقت آزاد خود را و سپس به طور ناگهانی آمد تا با چنین پیچیده فیلم مانند Maanagaram.

اما من آن را در زمان زمان برای انطباق با کار خود را ، هنگامی که ‘استاد’ اتفاق افتاد و من متوجه شدم او حتی توزیع صحنه مقاله در طول ساقه و در واقع احسان و فکر من به خانه! اما خوشبختانه از آن همه کار می کرد. او نه تنها یک طرح اما ‘استاد’ طرح است. کار هوشمند در دیدار سخت کار می کنند: که Lokesh برای شما.”

همچنین بخوانید: دیده بان | ‘Vaathi آینده’: دوم تنها از Vijay را ‘استاد’ منتشر شد پیش از راه اندازی صوتی

حرکت به معروف خود “kutti kadhai’ که تبدیل به یک رسم و بخشی از هر صوتی, راه اندازی, Vijay شکست را به خطوط آهنگ خود را ‘Elaam Pugazhum’ از Azhagiya تامیل Magan و گفت: “مثل آهنگ می رود, زندگی ما نیز مانند یک رودخانه است. وجود خواهد داشت از مردم در نقاط مختلف که نور لامپ و اجازه دهید آن را شناور نم نم گل و همچنین کسانی که پرتاب سنگ در آب. اما درست مثل رودخانه اببس نقل مکان کرد و در این کار ما را به انجام همان. کشتن آنها را با موفقیت و دفن آنها لبخند خود را,” او خندیدی به دارای شور و شعف کف زدن.

همچنین در پاسخ به یک سوال به عنوان به آنچه که او را از او جوانتر, خود, Vijay پاسخ داد: “من می خواهم از او بخواهید اگر من می تواند که زندگی مسالمت آمیز برگشت.. بود که بدون هر گونه حمله!”

او همچنین تشکر تامیل مردم برای حمایت از آنها به او نشان داد در طول Neyveli شلیک از ‘استاد’ زمانی که مالیات بر درآمد بخش متوقف و سپس در نهایت پرداختن به نگاه جدید خود را برای این رویداد یک dapper توکس – ویجی اظهار داشت: “من طراح همیشه از من می خواهد به سعی کنید تغییر پانسمان من سبک. آن کت و شلوار من ؟ من فکر کردم من بود دوست من Ajith برای یک تغییر!”

همچنین بخوانید: دیدار با مغز در پشت Vijay را ‘Kutti داستان’ از استاد

صحبت کردن قبل از Vijay فیلم دشمن, Vijay Sethupathi بود تشکر Vijay برای جمله سابق نام در این پوستر بیش از حد. “آن را به عنوان تعجب به من در واقع. پس از کار کردن با او من از او پرسیدم که چرا او صحبت نمی کند و بسیار, و او پاسخ داد که او ترجیح به ماندن آرام و رعایت دیگران است. من چیزی از آن. ما پرنیان تاسیس شد از سمت راست اولین عکس خود را – به راحتی منطقه ساخته شده بسیاری از حس به من.”

Sethupathi نیز اضافه شده است که او شده است می خواهم از طرفداران Vijay را ‘زیبا’ عبارات درست از زمانی که او یک دانش آموز کالج. “زمانی که من او را بوسید در انتهای ساقه من امیدوارم که او می دانست من چقدر او را دوست داشتم. او باهوش و خجالتی; سریع فراموش نزدیک از او به دیدن او سرخ به من می گویند این! این اولین بار است که یک مرد است مرد دیگری سرخ” او خندید.

“ضمنا از همه شما نیاز به دانستن است که من واقعی قهرمان در ‘کارشناسی ارشد’. اگر من قرار است ‘لات’ به Vijay, پس هستم, من یک قهرمان از دیدگاه من? ‘استاد’ یک دو قهرمان موضوع در واقع” Sethupathi خندیدی.

او همچنین درخواست شده هر کس به نگه داشتن قلب خود را قوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: “من می خواهم از این فرصت برای تشکر از کار باور نکردنی از جامعه پزشکی است. وحشت نکنید لطفا. از جمله مشکلات آینده حفظ خواهد شد اما ما باید برای ماندن مصمم.”

96 ستاره نیز تا به حال یک قطعه از مشاوره به مخاطبان: “باور نمی کنم کسانی که می گویند آنها مدافعان از خدا. خدا شده است در اطراف برای هزاران سال. آنها لازم نیست مردم برای دفاع از آنها. حتی اگر کسی در حال صحبت کردن ایمان خود لازم نیست به آنها بگویید که شما را از خدا بهتر است اما به جای ارائه آنها عشق و برادری و انسانیت. این چیزی است که ما می تواند ارائه به مردم است. نمی افتد برای هر کسی که می گوید آنها صحبت می کنند برای خدا. تنها یک انسان می تواند به نجات یک شخص انسان است. هیچ کس از بالا در حال رفتن به آمده نجات شما است.”

او امضا آشکار است که تولد او نام ‘ویجی Gurunatha Sethupathi Kalimuthu و این اواخر پدر همیشه باقی می ماند و خود را ‘استاد’ در زندگی: “من حتی مست و فریاد زد پدر من عکس گاهی اوقات درخواست او که در آن او در حال حاضر. من او را دوست دارم. او همیشه باقی می ماند و بزرگترین تاثیر و الهام بخش است.”

مدیر Lokesh است زودتر گفت: در سخنرانی خود که در ‘کارشناسی ارشد’ را یکی دیگر از ابعاد به Vijay. “او شخصیت بسیار غیر معمول نسبت به فیلم های قبلی. بسیاری از مردم از جمله تیم من فکر کردم از این عنوان خواهد بود Vaathi – ما نگه ‘استاد’ نام راز از همه. سه پوستر منتشر شده تا کنون نیز نشان می دهد آغاز, فاصله و نقطه اوج فیلم است.”

امثال ‘استاد’ قهرمان Malavika Mohanan تولید کننده خاویر Britto آهنگساز Anirudh Ravichander و دیگر بازیگران و خدمه مانند Shanthnu Bhagyaraj, Arjun Das, فیلمبردار Sathyan Sooryan اقدام طراح رقص و شیرین کاری سیلوا و دیگران نیز در این مرحله در طول دوره راه اندازی شد که آمیخته با اجرای رقص شامل یک عمل از Vijay سابق محبوب شرکت ستاره Simran.

Anirudh همچنین نشان داد که ‘استاد’ آلبوم تا به حال در مجموع از 12 آهنگ که هشت آهنگ امروز آزاد شدند. دو آهنگ تنظیم شده برای انتشار در روزهای آینده. این آهنگساز همچنین تشکر همکار مدیران موسیقی Yuvan شانکار و Santhosh Narayan برای آواز خواندن در ‘کارشناسی ارشد’.

این فیلم قرار است برای یک مارس سال 2020 انتشار با تاریخ وابسته به چگونه Kollywood واکنش نشان می دهد به دولت در مقابله با گسترش coronavirus. یک تریلر است که انتظار می رود منتشر شد و در مدت کوتاهی در دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی