Max von Sydow, ‘مهر هفتم” و “جن گیر’ ستاره مرده در 90

بازیگر کهنه Max von Sydow, که معروف یک بازی شطرنج با مرگ اینگمار برگمن فرقه کلاسیک هفتم مهر و سه چشم کلاغ در , بازی تاج و تختدرگذشت در سن 90.

سوئد متولد شده بازیگر مشهور فرانسوی درگذشت, روز یکشنبه خود, نمایندگان تایید این خبر به مهلت.

وب سایت فرانسوی Paris Match انتشار بیانیه ای از بازیگر, همسر, تهیه کننده فیلم, کاترین von Sydow که خواندن “آن است که با یک قلب شکسته و با نهایت غم و اندوه است که ما باید این درد از اعلام خروج از Max Von Sydow در 8 مارس سال 2020”.

Von Sydow حرفه ای میرسد 65 سال و بازیگر مشغول به کار در سراسر ژانرهای در آمریکا و اروپا سینما از جمله تحسین arthouse, هالیوود, فیلم های پرفروش, تلویزیون و بازی های ویدئویی.

این بازیگر که در نظر گرفته برگمن مربی خود کار کرده و با افسانه ای سوئدی فیلمساز در 11 فیلم که همچنین شامل توت فرنگی های وحشی, مصائب آنا, شرم و باکره بهار.

Von Sydow این اعتبارات نیز شامل نقش امپراتور مینگ در Flash Gordon, بزرگترین داستان تا کنون گفت, هانا و خواهرش و ترسناک کلاسیک جن گیر.

در سال های اخیر این بازیگر شناخته شده برای نقش خود را به عنوان لر سن Tekka در sci-fi عینک Star Wars: The Force Awakens و عرفانی سه چشم کلاغ در , بازی تاج و تخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>