MbPT به انجام بزرگترین خدمه هیچ

بمبئی پورت اعتماد (MbPT) است که میزبانی سه مگا کروز کشتی سلطنتی Carribbean را سرود دریاها, افراد مشهور بی نهایت و کارناوال شکوه و جلالبرای بعد از چهار روز در میان انجام بزرگترین خدمه هیچ ورزش شامل 4,827 دریانورد که در حال بازگشت به خانه پس از COVID-19 همه گیر رخ داد.

چند هفته آینده فقط می رویم به دریافت شلوغ در بوش کروز جلو نه با کشتی های بیشتر — از 13 است که برنامه ریزی برای بازدید از Mumbai — در حال حاضر مسیر با 7000 سرخپوستان در هیئت مدیره.

بندر پناه

“بمبئی پورت واقعا بندر پناه برای ما رشته دریانورد. این است که تا بحال بزرگترین خدمه تخلیه ورزش. ما در حال حاضر به امضا کردن 1,819 فتح کند گرفته شد دریانوردان از شش کشتی که به نام در بمبئی تا تاریخ” گفت: MbPT رئیس سانجی Bhatia.

این همه آغاز شده در آوریل 23, زمانی که 145 هندی دریانوردان رشته در آمریکا و کشتی کروز Marella کشف رسیده بمبئی و اجازه داده شد برای ثبت نام پس از هفته بودن در هیئت مدیره کشتی لنگر انداخت در لنگرگاه بیرونی. “خدمه بودند در واقع خاموش کردن کشتی در سه ساعت است. کشتی را ترک کرده بود بندر در هشت دقیقه” گفت: فرمانده Nevil Malao, معاون رئیس جمهور, J. M. Baxi و شرکت Ltd. که رهبری این عملیات است.

فرمانده Malao در حال حاضر دو کشتی خود را در زیر تماشا کنید: افراد مشهور بی نهایت و سرود دریاها. یکی دیگر از کشتی کروز شادی و سرور عمومی دریاهامتعلق به Royal Caribbean Cruises کاهش یافته 870 خدمه در بمبئی هفته گذشته است. در مارس 12, J. M. Baxi و شرکت کمک 168 هندی خدمه پیاده از هفت دریا ویجرکه توسط فلوریدا مستقر Regent Seven Seas Cruises یک واحد نروژی کروز خط Holdings.

این MbPT عبور کرده دست زدن به 9 لاخ تن بار در پست-مستند فاز. “طیف وسیعی از حمل و نقل از عمده عدس گرم و نورد سرد کویل, صفحات, روغن پایه, شکر, قیر, و وسایل نقلیه برای انواع پروژه های به کار گرفته شده در محدود سازی مناطق با کمک و حمایت از کارکنان اختصاص داده شده و افسران” آقای Bhatia گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>