متولی کریکت قوانین Marylebone باشگاه کریکت (MCC) را بازی یکی 50-بیش از بازی و سه T20 مسابقات طی سفر آتی پاکستان آغاز و در روز پنج شنبه.

تمام مسابقات برگزار خواهد شد در لاهور MCC گفت: در آزادی مطبوعات.

لاهور Qalandars خواهد بود این باشگاه و مخالفان در یک floodlit T20 تیم قذافی ورزشگاه.

لاهور رخ کشیدن پاکستان ستاره های بین المللی مانند شاهین افریدی و علی فخار در صفوف خود را برای این نسخه از پاکستان سوپر لیگ (PSL).

پاکستان Shaheens موثر کشور یک تیم بازی خواهد کرد MCC در 50 بیش از بازی در Aitchison دو روز بعد و میزبان خواهد بود کاپیتان سعود شکیل.

این باشگاه خواهد شد و سپس تبدیل به فرمت T20 علیه داخلی پاکستان قهرمان شمالی و مولتان سلاطین از PSL که باید انگلستان را معین علی (ع) و جیمز وینس در تیم ملی خود را برای مسابقات آغاز می شود که در مدت کوتاهی پس از MCC تور.

تور برگزار خواهد شد از فوریه 13 تا 19.

MCC جمهور کومار Sangakkara خواهد کاپیتان 12-عضو تیم ملی برای این تور که شامل امثال راوی Bopara, Roelof van der Merwe و راس Whiteley.

MCC سر مربی اجمل شهزاد گفت: “این تور از پاکستان خواهد بود یک مناسبت مهم برای همه درگیر.

“ما انتظار داریم استاندارد کریکت به بالا در طول این سفر است. این MCC تیم ملی دارای هر دو بین المللی و گسترده داخلی تجربه که من مطمئن هستم که ثابت خواهد کرد که مخالفت های شدید برای برخی از پاکستان بهترین نوظهور اطفال.”

“ما امیدواریم که این سفر کمک می کند تا کمک به هیات کریکت پاکستان آرزوی دیدن یک تیم بین المللی از بازگشت به تور کشور به طور منظم.”

تست کریکت بازگشت به پاکستان پس از بیش از 10 سال با سریلانکا بازی تیم دو سری بازی در ماه دسامبر گذشته.

عمده آزمون-پرداخت ملل اجتناب تور پاکستان از سال 2009 حمله تروریستی در سریلانکا اتوبوس تیم در لاهور که به کشته شدن هشت نفر و مجروح شدن چند بازیکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی