مک دونالد می گوید: متاسفم برای ‘نژادپرستانه’ بان چین فروشگاه

ایالات متحده زنجیره ای مک دونالد عذر خواهی کرد پس از ثبت نام گفتن مردم سیاه و سفید آنها ممنوع از ورود به یک شعبه در جنوب چین باعث خشم آنلاین, گزارش زیر از رفتار تبعیض آمیز نسبت به آفریقایی ها در شهرستان.

تحریم هایش بین پلیس و آفریقایی در جنوب شهر گوانگژو پس از مقامات محلی اعلام کرد یک خوشه از COVID-19 موارد در یک محله با جمعیت مهاجر.

به عنوان ردیف تشدید پست به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد نشانه در فست فود زنجیره ای مک دونالد گفت: مردم سیاه و سفید بودند و اجازه ورود به رستوران.

زنجیره ای عذر خواهی کرد و گفت: اطلاع بود “نه نماینده ما شامل ارزش”.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه مک دونالد گفت: آن را حذف علامت و به طور موقت بسته گوانگجو رستوران “پس از یادگیری یک غیرمجاز ارتباطی به مهمانان ما”.

 

چندین آفریقایی گفت: آنها شده بود به زور بیرون کردند توسط پلیس از محل اقامت خود بودند حاضر در مغازه ها و رستوران ها شدند و موضوع را به صورت انبوه تست و خودسرانه قرنطينه.

ردیف همچنین باعث دیپلماتیک سراسیمگی با سفرا و نمایندگان بیش از 20 کشور آفریقایی دیدار معاون وزیر خارجه چن Xiaodong در روز دوشنبه.

آقای چن در جلسه وعده داده شده به “بالابر سلامت مدیریت (اقدامات) بر مردم آفریقا به جز تایید بیماران” با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه.

او گفت: گوانگدونگ دولت است “به طور مداوم در نظر گرفتن اقدامات لازم برای بهبود” و عمل “با توجه به اصل عدم تبعیض”.

این بیانیه گفت: آقای چن خواسته نمایندگان به “نگاهی به تصویر بزرگ از چین-آفریقا دوستی است.”

منابع دیپلماتیک به خبرگزاری فرانسه گفت تعدادی از کشورهای آفریقایی نوشته شده بود نامه ای مشترک به وزارت امور خارجه آن را محکوم کرد “تبعیض و stigmatisation آفریقایی” در چین اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آن را فرستاده.

گوانگژو را در کنسولگری ایالات متحده با صدور یک هشدار در شنبه مشاوره آفریقایی-آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به این شهرستان با توجه به هدف سرکوب و ایالات متحده را متهم کرد مقامات چینی از “بیگانه ستیزی” به سمت آفریقایی.

پکن نیز متهم به ایالات متحده آمریکا با استفاده از این ردیف برای اهداف سیاسی به “درایو گوه” بین چین و آفریقا است.

در مجموع 111 اتباع آفریقایی در گوانگژو را آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 19 وارداتی موارد گفت: شهرستان, معاون اجرایی شهردار در روز دوشنبه با توجه به انتخاب.

او گفت که 4,553 آفریقایی قرار گرفته بودند نوکلئیک اسید تست در گوانگژو پس از مارس 4.

اما مقامات شهرستان گفت: 4,553 اتباع آفریقایی در حال حاضر زندگی در گوانگژو — نشان می دهد هر آفریقا ثبت شده در این شهرستان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>