از آرون لعل به وسیم جعفر Abhinav Mukund به Vikram Rathour شیو Sundar دس به Surendra Bhave, باز, ضربه به عنوان ظهور اجرا ماشین آلات در Ranji تروفی در طول سال. اما اخیرا به این نتیجه رسیدند edition انداخت تا یک واقعیت شگفت انگیز — نه تنها بازکن برجسته در بالا-20 اجرا-اهل عمل.

در واقع بالاترین شمارش توسط یک درب بازکن آمد از گوا Sumiran Amonkar (24th با 646 اجرا می شود) که در صفحه گروه, پایین ترین پله. هر یک از 20 آخرین نسخه از این مسابقات دیده می شود حداقل یک بازکن در بالا و پنج اجرا-اهل عمل.

بنابراین آنچه که منجر به تغییر بنیادی در افتتاحیه’ تعداد ؟ جعفر معتقد است شروع با تاخیر به این مسابقات است که “دلیل عمده”.

کمک به پرتاب کنندگان

“پس از این مسابقات آغاز شده و در ماه دسامبر این زمان در اطراف, شرایط بودند در حمایت از پرتاب سرعت. پیش از آن که ما استفاده می شود برای شروع در ماه اکتبر و شرایط خواهد بود و حتی” جعفر سابق هند بازکن که به تازگی بازنشسته به عنوان بالاترین اجرا گیرنده در Ranji, تاریخ می گوید هندو.

همچنین بخوانید: هند برای اولین بار کلاس کریکت به عنوان خوب به عنوان هر جای دیگری می گوید: Dav Whatmore

“در حال حاضر آن را یک راه ترافیک برای پیسرز. حتی اگر حلقه به یک کمی از کمک به دلیل آب و هوا پرتاب همیشه در بالا. نه تنها در شمال بلکه اکثر نقاط آنقدر سرد است که آثار آن را در برابر ضربه به ویژه افتتاحیه. اضافه کردن به که SG توپ که ایدز پرتاب کنندگان و ساخته شده است که زندگی دشوار است برای افتتاحیه.”

هند-بازیکنان مبارزه

Vijay Dahiya سابق هند wicketkeeper-رودخانه که همچنین مربی دهلی نو برای آخرین آن Ranji عنوان در 2007-08 نمی کند دیدن این اواخر شروع به عنوان یک عامل است اما نگران عدم اجرا از امثال Priyank Panchal و Abhimanyu Easwaran.

این دو به طور منظم با هند-برای چند فصل تا به حال بدبختی های نجومی.

در حالی که Panchal که نقش گجرات شمارش 457 اجرا می شود از 17 نوبت در 28.57, Abhimanyu که منجر بنگال به فینال به ثمر رساند فقط 258 اجرا می شود از همان تعداد نوبت در 17.20.

Ranji جایزه | Saurashtra را برنده اوج آن غنی cricketing تاریخچه

“روند نگران کننده است که برخی از به طور منظم افتتاحیه که بازی برای هند-یک نتوانسته اند به نمره اجرا می شود در Ranji جایزه. من مطمئن هستم که بر چه اساس می شود آنها همچنان ادامه داشت با دفعه هند-یک یا بقیه از هند تیم ملی برداشت می گوید:” Dahiya منظم در تفسیر خدمه برای کریکت داخلی.

TN مربی را

D. Vasu, Tamil Nadu مربی احساس عدم تاسیس ضربه در چند بازی نیز نقش مهمی را در پایین می گرداند.

“ارشد بازیکنان در چند طرف شد و در آینده و بیرون رفتن. حتی برای تامیل نادو ما در تلاش برای دریافت یک بازکن. Murali ویجی رفت و سپس Abhinav Mukund بازی نمی کند چند بازی” Vasu می گوید.

“ما تا به حال مسائل مربوط به آن است. هنگامی ارشد ضربه بیرون رفتن گرفتن و تعویض مشکل می شود.”

جعفر نتیجه با اشاره به کمبود زمان برای آماده سازی پیش از مسابقات بعد از یک مدت طولانی سفید-توپ های نجومی.

هیچ مکی

برای چند سال گذشته inter-State فصل داخلی آغاز شده است با Vijay هزاره جایزه و نقل مکان کرد به سید مشتاق علی تروفی ترک به سختی یک هفته برای بازیکنان برای آماده سازی با توپ قرمز است.

“پس از بازی یک-dayers و T20s اگر شما شروع به Ranji جایزه در هشت یا 10 روز شما ملزم به مبارزه است. حتی بهترین پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با تغییر در فرمت و اگر به طور ناگهانی شما را وارد کنید Ranji جایزه در این نوع از آب و آن را محدود به چالش کشیدن برای افتتاحیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی