RAJANNA-SIRCILLA: این دوسالانه Samakka-Sarakka Jatara در Medaram آمده است به عنوان یک مزیت و مجموعه ها در سری رجا Rajeshwara Swamy Devasthanam در Vemulawada از Rajanna-Sircilla منطقه.

این Devasthanam تا به حال به دست آورده عظیم ₹ 14.38 کرور طی یک ماه پس از ورود lakhs از جانبازان و از طریق هوند مجموعه (کمک های مالی توسط فدائیان), Arjita Seva بلیط prasadam و منابع دیگر.

یک مراسم سنتی

ممکن است به ذکر در اینجا آن است که یک مراسم برای جانبازان رفتن به زیارت به Samakka-Sarakka jatara در Medaram برای اولین بار نماز در Vemulawada معبد برای صاف گذشت.

Lakhs از زائران حال بازدید از معبد در یکی از آخرین ماه نماز به ریاست خدایان در Vemulawada و شرکت در ویژه pujas و مراسم از تساوی یک گاو نر (Kode Mokku) به عنوان بخشی از یک نذر. زائران رهبری به Medaram Jatara آغاز شده بود ریختن در Vemulawada حرم از ژانویه هفته اول و بعد از آن به اوج خود رسیده تا 4 فوریه.

Kode Mokku قیمت بلیط تا

معبد منابع گفت: Devasthanam به دست آورده ₹ 4,91,76,208 نقدی تنها از طریق هوند مجموعه. به دنبال یک رکورد ₹ 3,79,94,861 تنها از طریق فروش Kode Mokku فروش بلیط – قیمت که شده است از افزایش ₹ 100 به ₹ 200 به تازگی. از prasadam فروش معبد به دست آورده ₹ 1,71,18,670. با devathanam را ناکافی تسهیلات مسکن معبد می تواند جمع آوری تنها ₹ 33,95,500 در اجاره.

مجاور بدی Pochamma معبد Vemulawada Devasthanam به دست آورده ₹ 26, 52,890 از طریق puja فروش بلیط و دیگر معابد مجاور را جمع آوری ₹ 3,35,04,460. با تشکر از Medaram Jatara معبد مشبک عظیم ₹ 14,38,42,590 در این فصل است. این مقایسه با ₹ 11.11 کرور روپیه در سال 2018 است. در این سال حرم درآمد بود کاسته توسط ₹ 3.27 کرور. این معبد مقامات مواجه خشم زائران در طول دوره پس از بهداشت ضعیف و امکانات دیگر. جمع آوری D. کریشنا Bhaskar صادر کرده است توجه به اجرایی Krishnaveni برای این.

Miffed زائران

در برابر پس زمینه از تجربه بد در طول Medaram زائران عجله معبد مقامات دستور به ارائه مناسب ترتیبات برای جانبازان در طول سالانه Mahasivaratri جشن برگزار می شود از 20 فوریه تا 22 از جمله اصلی جشنواره در فوریه 21.

Vemulawada MLA Ch Ramesh Babu جمع آوری کریشنا Bhaskar, SP, Rahul Hegde BK و دیگران انجام یک جلسه بررسی در مورد Sivaratri Jatara جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی