پزشکی جزوات از T. N. دولت مدارس را آنلاین NEET دوره سقوط

مدرسه, وزارت آموزش و پرورش آغاز شده است و یک آنلاین crash course حدود 9,000 دانش آموزان در سراسر کشور از دولت و دولت با کمک مدارس خواهد شد که تا NEET این سال است.

در اجرای امتحان به مدرسه وزارت آموزش و پرورش معمولا یک ماه مسکونی سقوط دوره برای دانش آموزان است. دوره سقوط آغاز شده است آنلاین در این سال با توجه به COVID-19.

آنلاین دوره سقوط بود به طور رسمی افتتاح توسط وزیر Edappadi K. Palaniswami در روز چهارشنبه. این دوره رایگان بوده و در دسترس هر دو در تامیل و انگلیسی.

این بخش با همکاری Amphisoft فن آوری و ارائه این دوره از طریق E-جعبه یادگیری پلت فرم. “حدود 9000 دانش آموزان برای ثبت نام در این دوره و بسیاری از آنها شروع به حضور در کلاس. حدود 700 نفر ثبت نام کرده اند از چنای و حضور در کلاس” گفت: یک مقام ارشد.

به دانش آموزان داده شده است یک برنامه و تصویری سخنرانی ها در فیزیک, گیاه شناسی, شیمی و جانورشناسی در سراسر صبح و بعد از ظهر. این یک ساعت سخنرانی با دنبال کوتاه تست و دانش آموزان همچنین باید این گزینه از گرفتن یک سازنده آزمون در راحتی خود را در پایان روز.

Sumana یک دانش آموز که با حضور در کلاس های روز چهارشنبه گفت که او با استفاده از تلفن خود را برای دسترسی به جلسات آنلاین. “کلاس شروع 8.30 صبح و تا شب. من امیدوار هستم که در آزمون کمک خواهد کرد که من تمرین و درک بهتر” او گفت:.

هر چند دانش آموزان و لپ تاپ و بسیاری از آنها دسترسی به دوره سقوط در گوشی های تلفن همراه با توجه به اتصال به اینترنت مسائل. “ما انتظار داریم که بسیاری از دانش آموزان به صورت مسائل مربوط به اتصال در روزهای آینده. بدون از wi-fi و اتصال آنها به تکیه بر پدر و مادر خود را همراه و ما تعجب می کنم اگر آنها خواهد بود قادر به پرداخت هزینه ثابت بالا به یو پی اس برای دسترسی به این کلاس ها گفت:” یک معلم از سیوگنگا منطقه که 8 دانش آموزان حضور در این کلاس های آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>